Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A vízipipába próbáltatok már...

A vízipipába próbáltatok már víz helyett mást önteni?

Figyelt kérdés

Az alsó részbe. Hárman laktunk közösen albérletben és vettünk régen egy 13 ezer forintos, háromágú vízipipát, amit 1-2 hetente használtunk, de a lakótársaim most sok év után elköltöztek a városból és jófejségből rám hagyták a pipát. Viszont én sosem voltam korábban a működtető, úgyhogy most meg kell tanulnom az alap dolgokat ezzel kapcsolatban. (Nem mintha olyan hatalmas munka lenne, csak a gyakorlat hiányzik.)


Olvastam ilyen rosszakat, hogy valakik víz helyett tejet öntöttek és hánytak tőle utána, vagy pálinkát és akkor meg 1 napig fájt a fejük.

De olyat is, hogy valakik gyümölcsteát raktak bele víz helyett és azzal meg még jobb is volt, mint vízzel. Nektek mi a tapasztalat? Mivel kísérleteztetek eddig?


Gyümölcsteát vagy gyümölcslevet tényleg érdemes lehet az aljába önteni és akkor még jobb ízű és aromájú lesz?



2016. dec. 9. 00:10
 1/5 anonim ***** válasza:
mi hubertust öntöttünk bele, de olyan geeciszar lett utána hogy inkább kiöntöttük
2016. dec. 9. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vodka... róka rege róka.
2016. dec. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vilmost és vörösbort (nem egyszerre). A Vilmossal jó, borral nem. Költséghatékony berúgáshoz elmegy, lazításhoz nem.


Hogy más ízesített vizet mennyire érdemes, szerintem a dohánynak elég markáns íze van anélkül is, plusz dohányokat is lehet keverni, többféléből tölteni egyszerre, szóval sok értelmét nem látom, de ha kíváncsi vagy, kísérletezz.

2016. dec. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat. Akkor alkohol nem megy bele.


Gyümölcsteával vagy gyümölcslével majd lehet kipróbálom.

2016. dec. 9. 12:32
 5/5 a szellemed válasza:

Alkoholt tényleg ne tölts a pipába... De a gyümölcslevet, akár szörpöt nagyon ajánlani tudom. Pl.: van egy finom meggyes dohányod, amellé öntesz mondjuk málnaszörpöt+ jeget is raksz a tartályba, akkor nagyon penge lesz az eredmény... Teával sajnos még nem próbáltam


Extra tipp: a mentalevél vagy akár egy kis citromlé nagyon sokat dob rajta, de csak ésszel

2017. febr. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!