Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen anyagból javasolnátok...

Milyen anyagból javasolnátok a kerítés megépítését? Szeretnék privát szférát, de spórolnék egy kicsit az anyagon.

Figyelt kérdés
Szeretnék új kerítést a házam körül. Azért hezitálok csak, mert azért szeretnék faragni a költségeken. Engem zavar, ha valaki benézeget az udvaromba,(nemrég költöztem falura, eddig panelban éltem) ezért olyan kerítést szeretnék, amin keresztül nem lehet belátni. Most normál szögvas kerítés van 2 colos cső oszlopokkal beton alapon, arra gondoltam, hogy megtartom az oszlopokat, arra menne a kefni, aztán a homokkő minta, és közé vagy kovácsoltvas kerítés (mögötte sűrű tujával) vagy magam legyártanék zárt szelvény kereteket, és valami szép széles festett és lekezelt deszkával sűrűn felcsavarozva oldanám meg a privát szféra kérdését. Vagy inkább hagyjam a kefnit, és simán csináljak egy zártszelvény keretet megerősítve, aztán ugyanaz a mutatvány a deszkákkal? Van egy 60 kilós rottweilerem is, úgyhogy az is szempont. Szóval ez az egyik amin gondolkozom, a szomszéd felül pedig jelenleg melléképületek vannak, de eléggé romosak, és arra gondoltam, hogy lebontom, és amíg nincs másik, addig oszlopokat betonoznék le és lindab lemez kerítéssel oldanám meg. De körülbelül 50 méterről van szó. Nagyon drága ez a lindab lemez? Mit javasoltok? Tanácsot szeretnék kérni, nem pedig azt hogy valami tudós lakatos professzor kioktasson. Előre is köszönöm!

2016. dec. 10. 03:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!