Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Kezdőknek könnyű Kpop csapat...

Kezdőknek könnyű Kpop csapat táncok?

Figyelt kérdés
Tudnátok mondani olyan kpop csapat számokat amiknek könnyű a tánca? (És légyszi lehetőleg olyanokat írjatok amiket táncoltatok ne csak ez a "ránéztem és nekem könnyűnek tűnt" legyen. Köszi :D )

2016. dec. 21. 17:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát ilyen nagyon kevés van, mivel ők elve profi táncosok ergo így táncolnak, de próbálkozni lehet. Szerintem próbáld meg a bts számait.(én őket ismerem és imádom) Nagyon jók és talán megtanulhatók, de ha nem sikerül ne legyél elkeseredve, mert ugye ők profik.
2016. dec. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igen igazad van inkább átfogalmazom a kérdést könnyEBB táncokra. Olyanok mint pl: Bigbang bang bang bang vagy Red velvet Ice cream cake stb.

Köszi a választ. Remélem tudtok még ilyeneket! :)

2016. dec. 22. 11:08
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a 4minute - Crazy nem olyan vészes, én hamar megtanultam:)
2016. dec. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A BlackPinknek is konnyu tancai vannak. Legalabbis nekem konnyuek😀
2016. dec. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

TWICE,T-Ara,2NE1, Red Velvet táncai is elég egyszerűek. A BTS koreográfiái azért elég nehezek szerintem, megtanulhatóak de úgy eltáncolni kezdőként nem fogod tudni mint ahogy azt valóban kell. A fiúcsapatok táncai nehezek, először próbálkozz a lányokéval.

SNSD, Sistar, f(x)

2017. márc. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia:)

Szerintem kezd lánycsapatok koreóival Blackpink: Whistle, Boombayah, playing with fire. De ennél egyszerűbbek a TWICE táncai pl: Knock knock, TT. Azzal próbálkozz, kezdésnek tökéletes, aztán folytathatnád mondjuk Seventeen, vagy Got7 koreokkal. A BTS-t hagynám a legvégére, azok tényleg nehezek (pl. Not today- az még pluszban gyors is). De idővel és kitartással semmi sem lehetetlen! Sok sikert!:)

2017. márc. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Twice, BlackPink, Exid, Mamamoo, 4minute, 2NE1

ezeknek a lánybandáknak nem nehezek a koreográfiájuk.

A SNSD-nek, Gfriend-nek vannak nagyon durva táncai, kezdésként nem ajánlom őket, tapasztalat :D

Fiú bandák közül meg nem is jut eszembe olyan aminek könnyen tanulható táncai lennének xD

Talán a BigBang.

2017. márc. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jaj meg még a Red Velvetnek sincsenek olyan durva táncai.

Lemaradt. XD

2017. márc. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Blackpink- Playing with fire nagyon jó😍
2017. okt. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Jonghyun._.900408 válasza:

Szerintem ezek elég egyszerűek:BTS - Go Go, SHINee - Ring Ding Dong, BTS - I like it pt2, IKON - Best Friend.

De szerintem semmi se lehetetlen, én semmilyen táncos múlt nélkül legelöszőr a BTS DNA-t tanultam meg anno 2017-ben, és még mindig tudom.

2019. jún. 28. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!