Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha ez a szilvesz...

Mit csináljak ha ez a szilveszterem is száraz, unalmas stb lesz, ha én szeretek bulizni?

Figyelt kérdés

Voltam már esküvőn stbn és az eddigi szilvesztereimen fel tudtam volna magam akasztani.

14L

Se a haverjaimhoz nem mehetek, mert mást fognak csinálni, kocsmába nem mehetek sajnos XD (vicc) a nővérem és pasijával mehetnék a pasija házába de ott is csak unatkoznék, mert ők meg ellennének (nélkülem is)

Úgy volt h a nővérem barátjának haverjai ide jönnek, de a szüleim "buligyilkosok" és ezáltal nem jönnek. Tehát itthon fogok dögleni a másik nővéremmel és barátjával.



2016. dec. 30. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló sorsom van. Sok mit nem lehet ezzel a helyzettel kezdeni:(
2016. dec. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha valaki úgy (fog) unatkozik mint én és korombeli és unatkozni fog az chatel majd velem?
2016. dec. 31. 00:08
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Szökj el barátaiddal buliba :D Valami olyan helyre ahol nem találnak meg :D Rendőrt úgyse hívhatnak rád ha eltünsz csak ha már 24 órája nem találnak :D Max másnap kiabálnak veled egyet de legalább volt egy jó bulid :D Vagy vetess valakivel piát aki elmúlt 18 és otthon éjjel igyál hallgass zenét vagy nézz filmet stb könnyen ki lehet játszani a szülőket :P 17F
2016. dec. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Figyi írj rám és megdumáljuk mert velem dettó ugyan ez lesz mert buliba tuti h nem engednének el :'( szóval írj
2016. dec. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is irhatsz. Szivesen dumálnék:)
2016. dec. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!