Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy vegyek cigit...

Szerintetek hogy vegyek cigit a dohanyboltban ha meg nem vagyok 18? Esetleg irhatnátok sztorikat ti hogy csinálnátok!

Figyelt kérdés
Ja es ha esetleg valaminek van valami olyan "èlménye" is ezzel kapcsolatban hogy nem adták ki neki a cigit azt is elmesélhetné.

2017. jan. 5. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
nekem mindig a nagypapám megy be, 89 éves de szívesen bemegy nekem én 13 éves vagyok
2017. jan. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

hát én nem dohányzom, de egyszer odajött egy srác hogy menjek már be neki, kiszúrta hogy öltönyben közlekedem érettségi napon

vettem neki azt kész, próbáld ki ezt te is:) fiatal valakit szólits le, persze ha bizol benne hogy nem rohan el a pénzeddel :)

2017. jan. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem is kértek már meg kb. 14 évesek, hogy vegyek cigit nekik.

Normálisan kértek meg, ráértem, szóval vettem nekik.

Ezt javaslom nektek is, egy normálisabb, nem siető 20-30 évest kérjetek meg a cigibolt előtt. A drogosokat, c-kat kerüljétek.


ui.:

Egyébként magaddal cseszel ki, ha ilyen fiatalon rászoktatod magadat. Kb. az összes dohányzó ismerősöm le akar szokni és nem tud...

2017. jan. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszokat
2017. jan. 17. 22:15
 5/7 anonim ***** válasza:

én 13 évesen cigiztem kb fél évig, azóta egyszer sem

2-es voltam:)

2017. jan. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Kérj meg valakit ha netán kiszolgálnak és pont nézik kamerán vagy van bent rajtad kívül más is nem kell ellenőr legyen lehet csak egy jótakaró évekig ingyen dolgozhat az ott dolgozó eladó miattad.
2017. jan. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én 15 vagyok és simán kiadják majdnem mindenhol már nem is tudom mikor küldtem be valakit...az elott ki se neztem volna magambol szoval próba szerencse biztos lesz valahol olyan hely ahol kiadjak
2017. ápr. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!