Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Csúnyít a fogszabályzó? Ti...

Csúnyít a fogszabályzó? Ti hogyan élitek meg?

Figyelt kérdés

Már régóta van problémám a fogammal és már anya is mondta hogy csináltatunk majd fogszabályzót de mindig tologattuk a témát meg el is felejtkeztem róla. Aztán valamelyik nap közölte, hogy elkezdjük csináltatni én pedig elsírtam magam. Mindenki azt mondja, hogy szép vagyok de én sokszor nagyon csúnyának látom magam és félek, hogy a fogszabályzó csak rontani fog ezen. Tudom, hogy van akinek jól áll de azok azok a lányok akik alapból gyönyörűek. És én félek, hogy még rondább leszek tőle és hogy kigúnyolnak majd.

15l



2017. jan. 7. 23:41
 1/3 A kérdező kommentje:
Utólag is bocsánat, rossz kategóriába írtam
2017. jan. 7. 23:42
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
Őszintén, nekem még tetszeni is szokott, de ez nem egy olyan dolog, ami miatt valakit rondának tartanék.
2017. jan. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
52%

Szia :)

Nekem van fogszabályzóm, egyáltalán nem csúnyít. :D Mondjuk soha nem érdekelt más véleménye. Ha rosszul állnak a fogaid akkor csináltasd meg, később még szebb leszel. :)

Meg nem az fog foglalkoztatni, hogy csúnyít-e. :D Eléggé szenvedős a dolog, de a végeredmény számít. ;)

24/F

2017. jan. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!