Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nézte/nézi e valaki Ethan és...

Nézte/nézi e valaki Ethan és Grayson Dolan videóit (Dolan Twins)? Mi a véleményetek róluk?

Figyelt kérdés
Mi a vèlemènyetek a fiúkról. Melyik jön be inkább, ès mièrt? Szeretitek a videóikat ? ..stb
2017. jan. 12. 21:07
 1/2 anonim válasza:
Én imádom őket! Néha eldurvulnak a prank videóik, de annak ellenére nagyon színvonalas videókat készítenek.
2017. ápr. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egyszerűen IMÁDOM ŐKET!!!  Bár keveset tudok angolul, de az összes videójukat láttam már, és ha tesznek fel egy újat, amint lehetőségem van rá, megnézem. Snapchaten és instán is követem őket. ETHAN girl vagyok.  Nem tudom miért, egyszerűen csak magával ragadott. A lénye, a személyisége, minden egyes kis apró tulajdonságával együtt szeretem. Véleményem szerint kicsivel bolondosabb, mint Gray és szerintem ez az, amivel teljesen ki tud készíteni.  Meghalok a perverz poénjain. 😁 Grayson is iszonyúan szexi, őt is istenítem. Imádom, hogy ilyen hülyék.  Amúgy létrehoztam egy rajongói csoportot facebookon, aki szeretne nyugodtan csatlakozzon. 😊 ---> Dolan Twins Hungary 
2017. júl. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!