Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szeretnék vizipipát venni,...

Szeretnék vizipipát venni, hogyan kezdjem?

Figyelt kérdés

Haveroknál sokat vizipipázunk és nagyon megszerettem :D

Az oké hogy megveszem a vizipipát (pl az ebayen nagyon jókat láttam), de érdekelne hogy pl szenet vagy ásványi anyagot hozzá illóolajat hol tudnék venni?

Vagy az ásványi kövek azok már illatosak, ha úgy veszem?

Nyíregyházi vagyok amúgy, helyben szeretném venni az anyagokat hozzá, nem akarok rendelgetni.

Köszönöm előre is!



2017. jan. 15. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Dohányboltokban. Nyíregyháza megyeszékhely, biztos van plázák közelében olyan hely, ami nem csak az alap cigimárkákat árulja, hanem efféle sokkal inkább rétegcuccokat is. Szoktak ilyen helyeken pipákat is árulni, illetve vannak dedikált vizipipa boltok is (dohányt ott sem lehet kapni, de helyettesítőket és szenet igen).
2017. jan. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi :)

akkor lényegében az összes tartozékát: szenet meg a csipeszt is stb meg tudom ott venni?

2017. jan. 15. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!