Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan kell kitalálni egy...

Hogyan kell kitalálni egy társasjátékot?

Figyelt kérdés

Tudom, furán hangzik a kérdés, de van egy ilyen házi feladatom, és fogalmam sincs, hogy hogyan fogjak hozzá. A baj szerintem ott kezdődik, hogy én imádok társasjátékozni, szóval valami "nagy dobáson" gondolkodom...


Van valami ötletetek, hogy hogyan fogjak hozzá? (nem azt kérem, hogy találjatok ki egy konkrét játékot)



2017. jan. 18. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi szabály sincs rá, úgy találod ki, ahogy neked a legjobb. Mondjuk én először a játékmechanizmust találnám ki.
2017. jan. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
"játékmechanizmus"?
2017. jan. 18. 18:16
 3/3 anonim ***** válasza:
A motor. Pl. kockákkal körbelépegetős-mint a Monopoly vagy a Gazdálkodj okosan. Vagy jelzőlerakós pontgyűjtős, mint a Puerto Rico, stratégiai kockákkal harcolós, mint a Risk, stb.
2017. jan. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!