Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Aki nem próbálta még a füvet,...

Aki nem próbálta még a füvet, az miért okoskodik?

Figyelt kérdés
Olvasgattam a témában itt gyik-en és néhányan olyan valótlan dolgokat állítnak a "brokkoliról" amiket még egyáltalán nem tapasztaltam és nyilvánvalóan nem igaz. Aki a médiából, vagy a szomszéd nénitől tájékozódik, 0 tapasztalattal az mégis mi a p*csömnek pofázik bele? :))

2017. jan. 24. 02:34
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
Ez fordtva is igaz. Aki kipróbálta miért okoskodik, miért olyan nagyképű és lenézi azt akinek van tartása . Azért mert valaki gyenge jellem, függő lesz , attól még ne legyen olyan hűde okos. Szóval ne nagyon hangoztasd ezt a dolgot.
2017. jan. 24. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Attól, hogy igazad van még nem kell más orra aládörgölni.

Persze vicces olyan válaszokat kapni, mint az elsőjé, aki szerint a kipróbálás egyelő a rászokással.

Egyébként gyakran előfordúl, hogy aki használja sem tud mindent.

2017. jan. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1

Én nem nézek le senkit, főleg azért nem mert nem füvezik. Igazából nem érdekel ki mit csinál, ő dolga. Ezzel szemben sokan lenézik azokat akik szívnak csak nem értem mire fel. Vannak olyanok akiknek az egész életük erről szól de ez a füvesek alja, nem jellemzi az egész bagázst. :D

#2

Elnézést kérek a megfogalmazásért, tudom kicsit gúnyosan írtam ki a kérdést mert a sok agyhalott felidgelt.

Szerintem más témában sem szokás olyanról tanácsot adni amihez nem ért az ember ezért nem értem a fűvel kapcsolatban miért teszik ezt az emberek ha csak hallásból ismerik.

2017. jan. 26. 01:24
 4/4 anonim válasza:
Mert azt nevelték belé,hogy az egy súlyos drog amit üldözni kell.Persze az meg nem baj, ha valaki pszichiátriai szerekkel tömi magát.Fos ez a mainstream orvoslás.
2017. febr. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!