Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi lehetne a youtube csatornám...

Mi lehetne a youtube csatornám neve? Mindent kipróbáltam ami eszembe jutott de egyik sem tetszett mit tehetnék?

Figyelt kérdés
már több mint egy éve gondolkozom ezen. Egyszerűen semmi nem jó, nem vagyok vele megelégedve mit tegyek ez elen?

2017. jan. 25. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha csak ezen múlik, adj egy nevet, majd megváltoztatod. Ha egy tv műsor nevét megnézed, azok sem mindig túl jók. Viszont ahogy videók kerülnek ki rá, megtöltöd tartalommal és ez a lényeg
2017. jan. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben, viszont most a neve Maya channel és ez a kedvenc nevemet takarja ugyan de mégis valahogy ez nem megfelelő név egy csatornának
2017. jan. 26. 14:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Neked tetszik, egyelőre jó ez. Mi a téma, amiben videózol? Ha azt hozzáteszed a névhez, lehet jobb lenne. Pl. ha minecraft akkor Mine Maya Craft. Hm? :)
2017. jan. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

És el is találtad :)

Mindenhogy próbáltam hozzátenni ilyen neveked de sehogy sem jött ki. :(

2017. jan. 27. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!