Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy menjek el így?!

Hogy menjek el így?!

Figyelt kérdés
Már 3 napja meg vagyok fázva, holnap lesz a suli-buli ami felsősök részére van rendezve és nekem ez lenne az első, mivel jelenleg ötödikes vagyok. De nem tudom hogy így hogy menjek el egy kicsit szórakozni. Valaki tudna egy jó házi módszert ajánlani vagy legalább egy oldalt belinkelni ahol ehhez hasonló problémák megoldására adnak tanácsokat? Csak mert n akarok úgy menni hogy taknyom, nyálam egybe folyik, kihagyni meg nem akarom. A válaszokat előre is köszönöm!

2017. jan. 26. 10:23
 1/2 anonim válasza:

Hát szerintem igyál gyógyteát(kamilla+citromfű+csalánlevél stb...)gőzöld a fejed,orrspray+gyakori orrfújás,

ja és sok fojadék.

2017. jan. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! De szerencsémre elmaradt az egész suli-buli, mert rengetegen hiányoztak. De köszönöm a válaszodat, ki fogom próbálni! :)
2017. jan. 28. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!