Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van olyan gyüjtöhely a neten...

Van olyan gyüjtöhely a neten ahol könyvek és sorozatok, filmek részletes leírása megtalálható? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Arra gondoltam pl, hogyha van egy könyv aminek most megjelent egy új része és el akarom olvasni, de már nem emlékszem az előző részre és ne kelljen újraolvasnom, hanem csak egy röviditett történetet, vagy szereplők fontosságát gyüjti össze. Ugyanez sorozatokra is.
2017. jan. 27. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem gyűjtőhely, de ha az adott könyvre vagy filmre rákeresel angolul, akkor gyakran találni ilyen oldalt. Pl. sok wiki cikk tartalmaz történetleírást is. Az imdb.com-on meg előfordulnak elég részletes leírások a filmek/sorozatok esetében. Plusz könyvsorozatoknak szokás saját wikit csinálni, ahol szintén olvasható történetleírás.
2017. jan. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja persze angolul vannak ezek.
2017. jan. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
magyar könyv esetében ez nem működik.. :(
2017. jan. 27. 15:59
 4/7 A kérdező kommentje:

sorozatra találtam hogyvolt.blog.hu

Ilyen lenne jó könyvesben is.

2017. jan. 27. 16:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért van rá példa magyar könyvek esetében is.
2017. jan. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor mondj egyet!!
2017. jan. 27. 22:16
 7/7 A kérdező kommentje:
sejtettem...
2017. jan. 29. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!