Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha unatkozom?

Mit csináljak, ha unatkozom?

Figyelt kérdés

Holnap nem fogok unatkozni mert takarítani kell és még van két részanyag a könyvből, amit ki kell írnom meg megtanulnom, utána jön párom haza és megyünk szülinapra. De van amikor unatkozok. Mobilnet van csak, így filmet/sorozatot nem tudok nézni, a tévét hétvégente szoktam mert akkor vannak jó filmek. Olvasni csak a tankönyvet szoktam meg amik az egészséges táplálkozással kapcsolatosak sajnos más nem köt le. A rajzolás max egy óra, attól függ, milyen képet akarok lerajzolni (általában micimackót és társait, kezdő vagyok). Szóval takarítás, főzés, tanulás, rajzoláás. Valami javaslat, mit csináljak?

24hkm


2017. jan. 27. 20:34
 1/3 Tamás.25 válasza:
Anotalk :) Vagy csináld azt amihez épp kedved támad , pihenj , aludj stb
2017. jan. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Olvass mangát, vagy kalandregényeket.

És ha szeretnél továbbmenni a rajzban, vegyél egy erről szóló oktató könyvet és gyakorold a profi rajzolást. Nekem nincs hozzá türelmem, de ha neked van többször ugyanazt felvázolni, talán akkor ehhez is lesz, sőt, ebből még karriert is csinálhatsz!

Ez csak egy tanács, a felkiáltó jelet azért írtam mert komolyan gondolom.

2017. jan. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Másból kívánok karriert építeni, de köszi :) Az oktató könyvet lehet megfogadom, ez egyébként a már nagyon unatkozok kategória :) Könyvesboltba megyek majd fizukor, szétnézek, mik vannak.
2017. jan. 27. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!