Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a szüleimet,...

Hogyan vegyem rá a szüleimet, hogy elengedjenek?

Figyelt kérdés

Lesz jövő szombaton iskolai bál, és elhivtak afterozni egy klubba. A hely 16os és az összes osztálytársamat, meg tőlem lentebbi évfolyamblieket is már elengednek, csak engem nem. Haverok akikkel mennék már járnak oda "rendszeresebben" és enkem ez lenne az első. AZt modták, hogy teljesen "ártalmatnal" hely, nem kell semmi durvát beleképzelni. Csak hangos zene meg piát úgy se adják ki.


Hogyan vehetném rá szüleimet, hogy elengedjenek oda. Már óvatosan rákérdeztem és rávágták egyből, hogy nem és, hogy hagyjuk. De az összes osztálytársam, meg sulin kívüli haverok is mind ott lesznek. És nem attól félnek, hogy innék, mert van egy ilyen bár szerű hely ahova meg már elengednek, onnan jöttem haza egyszer részegen, és semmit nem mondták utána, sőt inkább viccelődtek is, hogy milyen piaszagom van meg ilyenek. Voltam már részeg és arra nem mondtak semmit, és amikor megkérdezem mért nem engednek el az említett helyre, annyi a válasz, hogy kicsi vagyok hozzá, de a hely maga teljesen ártalmatlan, meg semmi durva nincs benne. Mondtam is nekik, h az összes haveromat elengedték oda, de annyit mondanak, hogy semmi keresni valóm nincsen ott.


Hogy tudnám meggyőzni őket h teljesen ártalmatlan a hely, és meg az h tesómat ennyi idősen ,már elengedték 2 éve, és most meg már így noszogatják, hogy ma mész már bulizni 2 hete nem voltál, rád férne, engem meg csak el se engednek. :(


15/f 2 hónap múlva leszek 16.

És mielőtt írjátok, úgy engednek be oda, hogy ha még ebben az évben leszel 16, akkor bemehetsz :)



2017. jan. 29. 17:09
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi javítok, tesómat nem engedték el ennyi idősenm de ez a hely sem létezett, és amúgy is csak counter strikeozott, szóval..
2017. jan. 29. 17:17
 2/3 anonim válasza:
Nem tudom ,hogy milyen a kapcsolatod a testvéreddel de engem anno a nővéremmel engedtek el először bulizni.Lehet ,hogy beszelhetnél a testvéreddel ,hogy elkísérne e.Ha pedig igent mond akkor a szülők elé állni az ötlettel.:)
2017. jan. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tesom is megy oda :) csak sztem azert amiert o meg ilyenjor nem jart el irigysegbol rosszakat fog mondani :( azt mondtam h csono osztalytarsamnis ott lesz . :)
2017. febr. 1. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!