Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Planetárium? Segítség!

Planetárium? Segítség!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék elmenni a budapesti Planetáriumba, azonban nem tudom, hogy működik ott a rendszer... első alkalom...

Ahol voltam korábban, ott volt egy alap kiállítás, továbbá szabadon be lehetett ülni előadásokra, amik többnyire 3D-sek voltak. Láttam, hogy vannak jegyárak a Planetárium honlapján meg előadások is, de hogy működik itt ez az egész? Van itt is ami ilyen "szabadon mászkálós" nézelődős szekció? A lefoglalt előadást tartalmazza a jegy ára? Remélem érthetően fogalmaztam. Köszönöm a válaszokat!


2017. jan. 30. 18:17
 1/1 macska28 válasza:

Az előadásokra jegyet kell venni, ezt interneten vagy a helyszínen lehet megvenni. A jegy az adott előadásra érvényes. A körfolyosón van egy kiállítás, ennek megtekintését a jegy ára tartalmazza. Ha több előadást is meg akarsz nézni, akkor mindegyikre jegyet kell venned.

Ajánlom a TIT Budapesti Planetárium honlapot, ott minden részletesen le van írva. Jó szórakozást!

2017. febr. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!