Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ma mennék bulizni Pestre, egy...

Ma mennék bulizni Pestre, egy pesti ismerőssel. De ahol én lakok onnan nem jönne senki, tehát egyedül mennék fel. Nem gáz?

Figyelt kérdés
A srácot is úgy ismerem hogy msn-enre vettem fel, és az ő baráti körével mennénk. De ott csak őt ismerném. Nem fogom túl egyedül érezni magam velük?
2010. máj. 7. 11:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne haragudj meg, de én nem mennék el ilyen sose látott msn-es barátokkal! Húgom is ezt csinálta egyszer, hogy lebeszélte az msn-es haverjával, hogy találkoznak Szegeden, aztán el is ment busszal, de a haver sehol nem volt, és nem is lehetett telefonon elérni!

Esetleg ha viszel valakit magaddal otthonról, akkor úgy indulj neki, mert háta kikerekedik egy jó buli, de akkor is tudod, hogy számíthatsz valakire!

2010. máj. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha attol parazol hogy nem lesz ott akkor beszelj meg vele egy annyira korai idot hogy haza tudj meg csuszni vahogy De egyebkent ne cinkelj ha normalis veled az msn es figura akkor a haverjai is torekedni fognak erre legalabbis szerintem:D Jo szorakozast:D
2010. máj. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!