Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy tanulhatnék meg így...

Hogy tanulhatnék meg így színezni?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2010. máj. 7. 18:23
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
kézzel, színes-ceruzával.
2010. máj. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ööö... Odáig már eljutottam, hogy kell hozzá kéz és színesceruza, köszönöm. :D Maga a technika érdekelne, mert töbféleképp próbáltam, de sehogysem lett ilyen szép a színezés.
2010. máj. 7. 18:27
 3/9 anonim ***** válasza:
árnyékolva van a legtöbb rész. ha megtanulod a színátmenetet akkor onnan simaügy :)
2010. máj. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És a színátmenetes színezést hogy tanulhatnám meg? :)
2010. máj. 7. 18:48
 5/9 anonim ***** válasza:

Sok gyakorlással. Nem tudok mást mondani, az sem baj, ha elsőre nem olyan, mint szeretted volna, mert minél többet gyakorlod, annál jobb lesz.

Esetleg tudsz képet mutatni arról, hogy most színezel, akarok tanácsot adni!

2010. máj. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

[link]


Így színezek. Bár ezek régebbi képek a színezési tudásom nem változott.

2010. máj. 7. 19:14
 7/9 anonim ***** válasza:
sok sok gyakorlattal..én is megtanultam meg festeni is..nem nehéz megtanulni..
2010. máj. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Uhh,de jól rajzolsz,de szerintem van ilyen rajzolós könyv,vagy neten is találsz tuti ilyen dolgokat.
2010. máj. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne az legyen a cél, hogy kitöltsd a lineartot, hanem játssz azzal, hogy hol erősebben, hol gyengébben nyomod a ceruzát a papírhoz! A hajvégektől indulj fölfelé, úgy nyomd egyre kevésbé! Ne feledkezz meg az árnyékokról, a haj alatt mindig sötétebb a bőr. Esetleg másolj le gyakorlásnak egy tónusos-színes rajzot!

Nézd meg például Kyara17 rajzait. Csak oda tesz színt, ahol árnyék van, a többi fehér. Ettől függetlenül te használhatsz bőrszínt, de az árnyékos részek mindig sötétebbek legyenek, az sem baj, ha lilát vagy egy kis kéket is teszel oda.

Most hirtelen ennyit tudok mondani, meg pár rajzomat, ahol színesceruzát használtam.

[link]

[link]

[link]

2010. máj. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!