Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Canon LP-E8 utángyártott aksi...

Canon LP-E8 utángyártott aksi miben különbözik az eredeti canon akstitól?

Figyelt kérdés

2017. febr. 8. 12:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Általában az utángyártott akkuk normál körülmények között pont olyan jók, mint az eredetiek - áruk meg negyedannyi. 14 éve használok Canonhoz utángyártottakat, nagyjából ugyanaddig és ugyanúgy bírták, mint az eredetiek.

Néha azért olvasni ellenkező irányú tapasztalásról. Egyik fórumon olvastam, hogy például izlandi túrán a mínusz rémkevésben nagyon keveset bírtak.

Valamint én most úgy jártam, hogy a szintén utángyártott markolat nem ismerte fel az ebay-ről vett akkut. Ettől persze jól működik minden, de nem látom, mekkora a töltöttség. Nálam LP-E6 van, én azt itt vettem: [link] Valami piti olcsó volt. Még csak 3 éve, de okés.

Azt nem nagyon hiszem, hogy a magyar fényképezőgép-árudák, mint a 220V, advesphoto, stb, olyan utángyártottat kínálnának, ami nem működik, mert az hamar visszaütne rájuk.

2017. febr. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!