Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nyári tábor 16-19 éveseknek?

Nyári tábor 16-19 éveseknek?

Figyelt kérdés
Ismertek ilyet? Létezik ilyesmi Magyarországon, vagy csak az amerikai filmekben van?

2017. febr. 15. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Haccsöcsű kocsma pl. Vagy sound, volt, sziget bérlet.
2017. febr. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tudjátok, olyasmi táborra gondoltam, ahol egy csapat kamasz egy szál bőrönddel kiutazik az Isten háta mögé úgy egy hónapra, és mindenféle csapatépítőn vesznek részt, idilli pillecukor-sütögetéssel, zászlólopással, számháborúval, rémes menzakajával, meg tábortűz körüli énekléssel. Napközben pedig csapatversenyeket tartanak a táborozók, és mindenkinek elkobozzák a mobilját, hogy a másikra figyeljenek.

Vagy ez túlságosan filmszerű? :D

2017. febr. 15. 19:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem is 100%-ban úgy ahogy leírtad, de vannak ilyenek, de ezeket fiatalabb gyerekeknek szervezik.
2017. febr. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, én is csak olyanokról tudok, ami fiatalabbaknak van, sajnos.
2017. febr. 15. 20:55
 5/8 anonim ***** válasza:
bár én Erdélyben lakom, gondolom a cserkésztábor fogalma Magyarországon is hasonló. Az általad leírtak alapán mindez igaz egy cserkésztáborra, annyi különbséggel, hogy nem rémes menzakaját eszünk, hanem saját magunk által készített ételt. szóval, bár a cserkészet ennél többről szól, szerintem érdemes kipróbálnod ;)
2017. febr. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, feltétlenül utánanézek :)
2017. febr. 19. 12:47
 7/8 anonim ***** válasza:

Jó magam is cserkész vagyok, bár kicsi fiatalabb, mint 16 éves, de vannak nálam nagyobbak is a táborban, én is a cserkésztábort tudnám ajánlani. Vannak Magyarországon is ;)

Külsősök nem tudom, mennyire jöhetnek, de valahol biztos van rá lehetőség

2017. máj. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
vannak direkt ilyen cserkésztáborok is, ahová a "külsősöket" (is) várják. olyasmi, mint egy toborzó, de annál több, és picit lazább is, hogy megszerettese a cserkészetet a gyerekekkel. de nyilván ha elmész egy ilyen cserkésztáborba, nem lesz kötelező azután a cserkészet.
2017. máj. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!