Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Rockmaratonon milyen a kemping...

Rockmaratonon milyen a kemping? Aki volt már, esetleg pár infót tudna mondani?

Figyelt kérdés

Ha esetleg vannak képek, annak is nagyon örülnék.

Az érdekelne többek között, hogy mennyire zsúfolt egész héten, illetve, hogy mennyire fás, stb.

De tényleg bármilyen infó jól jön, eselteg life hackek a fesztiválhoz :D

Első lesz egyébként. :)



2017. febr. 17. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Két éve voltam, amikor először volt a Duna-parton. A kemping teljesen fás, jól el volt rendezve, középen volt egy sörsátor wifivel, van csomagmegőrző, töltheted a telefonod (ha többen mentek, érdemes vinni egy elosztót, így egy sorszámmal több telefont tudtok tölteni, szerintem powerbankot nem érdemes, mert úgyse hagyják rajta órákig), konténeres zuhanyzók voltak, úgy emlékszem végig volt meleg víz, a wc normális, lehúzós, elég gyakran takarítják, tehát nem vészes, ahhoz képest, hogy több tízezer ember fordul meg. Piát becsempészni nem látom értelmét, mert elég olcsó bent a sör. Este 8-ig (vagy meddig) volt válságsátor, ahol azt hiszem 250-300 volt egy korsó. A kaják jók, van reggelizős kis abc, ahol reggel tudsz venni májkrémet, kiflit, ilyeneket, én egy hétig el se hagytam a fesztivál területét :) Este meg rendes ételek, nekem a szarvasburger volt a kedvencem. Napközben, amikor nincsenek zenei programok, akkor van más egyéb, én nem tudom, mert többnyire a parton voltam.

Talán van egy két képem, de a fészen biztosan találsz a fesztivál galériájában.

2017. febr. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a hosszú választ, sokat segítettél :D
2017. febr. 19. 19:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Mégis találtam képet a kempingről, ez a legutolsó reggelen készült, de jól látszik, hogy mennyi fa van

[link]

2017. febr. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
0%

A hely maga jó csak a fellépők nem valami színvonalasak.


Jimmy Hendrix, Elvis, Bob Marley, Kurt Cobain... ilyen szarok...

2017. márc. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!