Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Elmenjek párommal bulizni...

Elmenjek párommal bulizni vagy hagyjam egyedül?

Figyelt kérdés
Meghívták barátomat egy buliba. Azt mondták viheti a barátnőjét. Én nem vagyok az a bulizós típus, ott nem is ismerek nagyon senkit. Barátom tuti hogy inni fog, és aggódom érte mert nem nagyon tudja tartani a mértéket. Szerintetek elkísérjem vagy menjen egyedül? Negatív kommentelők kíméljenek
2017. febr. 18. 07:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez csak tőled függ szerintem. Ha vele akarsz de nem szereted ha a sárgaföldig leissza magát akkor hatha ra tudod venni hogy tartsa a mértéket hamar te is ott vagy. Ha nem ismersz ott senkit de ő igen akkor valószínűleg befog mutatni egy két barátjának és akkor máris nem lesz tök idegen a környezet. És alapból is ha vele vagy már legalabb őt ismered xd

De ha semmi kedved elmenni és tudod hogy ugy is csak az lenne hogy nem élvezned es feszengenel nem tudnad elengedni magad mert nem vagy az a bulizos fajta akkor szerintem felesleges csak magadnak okozol egy rossz emleket. Mert akkor az lenne hogy o inna es partizna a tobbiekkel te meg csak allnal butan es rosszul erezned magadat. Ha ez a helyzet akkor szerintem mondd meg neki hogy nyugodtan menjen engedje ki a gozt a haverokkal mert nincs kedved menni. Ugy is sokat vagytok egyutt gondolom maskor is most ha egy hetvegen egyedul bulizik nem hiszem hogy annyira megviseli a kapcsolatotokat xd

2017. febr. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. Most ezen a héten kb. 1 napot vagyunk együtt sajnos. Veszprémben tanulok és csak hétvégén vagyok itthon.
2017. febr. 18. 10:10
 3/4 anonim ***** válasza:
És a barátod egyébként mit szeretne?
2017. febr. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Buli előtt benyögte hogy nem vihet mégsem. Jól összevesztünk, aztán elment.

Úgyhogy eldőlt hogy maradok itthon.

2017. febr. 18. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!