Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért tűnt el Messengeren az...

Miért tűnt el Messengeren az élővideó izé?

Figyelt kérdés

Amikor a beszélgetést nyitottam meg egy másik félnél és ő is az én beszélgetésemben volt benne akkor a videohívás ikon a jobb felső sarokban vibrált pici körökkel..na most az illető viccből letiltotta CSAK AZ ÜZENETKÜLDÉSE funkciót, de persze vissza oldott..( és nem az egész facebookrol tiltott, hanem csak az üzenetet, de vissza oldotta már!) És most nemtudok élővideót közvetíteni neki...mert nem villog ott az a jelecske vagy mi..és az én beszélgetésembe volt bent..mondta hogy ő se tud..

Ez pár nap múlva visszaáll? Vagy most mi? Maskor nem volt ilyen ha viccbol tiltotta az üzeneteket..szoktunk ilyet ha veszekszünk..utána mindig vissza állt ez a funkció..most nemakar..

Vissza áll majd?



2017. febr. 22. 17:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most csak bugos. Frissítsd le amikor tudod. Velem is volt ilyen és frissítés után már jó volt. Esetleg, ha a frissítés nem segít rajta akkor töröld le és telepítsd újra.
2017. febr. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!