Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen budapesten a Tropicarium?

Milyen budapesten a Tropicarium?

Figyelt kérdés
Oda akkarunk malyd menni Érdemes-e?Mik vannak ott?Milyenek az árak?
2017. febr. 23. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
A honlapon mindent megtalálsz. De én nagyon szeretem szerintem különleges. :)
2017. febr. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Én nemrég voltam, kb. 2 órát töltöttem ott, kissebb kiállítás mint hittem.

Ha szeretitek az állatokat, akkor érdemes lehet elmenni, vannak különleges halak, cápák, ráják, kígyók, gyíkok, rovarok, kis majmok, alligátor, teknősök, tengerimalacok.

Van egy átlátszó alagút, ami egy medence alatt megy át, ott a látogatók feje felett úszkálnak a halak.

A cápák egészen közel jönnek az üveghez, tökéletesen lehet látni őket.

Kisgyerekeknek vannak játékos feladatok, pl. lyukak a falon, ahova be lehet nyúlni és ki kell tapogatni, hogy milyen mű-állat van bent, meg az állatok harapásának erejét demonstrálandó meg lehet próbálni, különböző köteleket meghúzni, ilyesmik.

A túra végén egy rája simogató van de a medence kialakítása olyan, hogy nem nagyon lehet megsimogatni őket, az Állatkertben ez jobban van megoldva.

2017. márc. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm 2.válaszoló
2017. márc. 3. 14:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Én több mint 10 éve voltam ott. Nagyon tetszett-mert egyedülálló látványvilága van. Ajánlom!
2018. jan. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
tegnap voltam, 5200 ft-t fizettünk és a ruhatár nincs benne. Felháborító, hogy cipelni kellett a kabátokat táskákat végig mert nem vittünk készpénzt, ki gondolta volna, hogy nincs benne egy tetves vállfa szolgáltatás. Amúgy szép.
2020. febr. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!