Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek egy kis...

Hogyan szerezzek egy kis "nézettséget" tumblr-ön?

Figyelt kérdés

Hónapok óta posztolgatok, és tényleg nem a hírnév miatt teszem, de az azért kicsit fura, hogy egy ember sem nézi az oldalamat. Láttam, másoknak több ezer szív van a képükön. Igen, ők bizonyára évek óta posztolnak...de hogyan szereztek nézettséget? Kezdem úgy érezni, hogy én hiába posztolgatnék akár tíz évig is, akkor sem nézné senki :') már azt is próbáltam, hogy bekövetek embereket...nem jött össze. Legalább száz posztom van, és szerintem annyira nem szarok, de három hónap alatt egy szivet sem kaptam.

Aki értelmesen tud válaszolni, annak előre is nagyon köszönöm :) tapasztalatokat is írhattok :)



2017. febr. 25. 08:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem a hírnév miatt teszed, akkor miért zavar ha senki nem néz?
2017. febr. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak fura :')
2017. febr. 25. 09:20
 3/8 anonim ***** válasza:

A posztjaidhoz adogass bőven tageket, ami illik rá. Sokat tud segíteni, mert különbön lényegében senki a büdös életben nem fogja látni.

De ha jól tudom lehet rejteni is(nem vagyok benne biztos, lehet keverem valamivel), nem vagy véletlen rejtve? :D

2017. febr. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem. És már gondoltam erre, ezért egy másik profillal rákerestem az oldalamra, és látszódott az összes poszt :') és amúgy köszi tanácsot.
2017. febr. 25. 10:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Az emberek bekövetésének működnie kell, ha nem a legnépszerűbbeket követed be, mert alapvetően vissza szoktak követni (én pl. nem, de aki a hírnévért tumblizik). Ha aktív vagy, tehát sokat posztolsz és használsz tageket, sokat lájkolsz és reblogolsz, meg fognak találni. Ha szeretnéd, akár linkelheted is. :)
2017. febr. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Meglehet nézni az oldalad?
2017. febr. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérhetek linket? :)
2017. febr. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Vagy nem hasznalsz taggeleseket vgyy az embereknek nem tetszenek a gondolataid :)
2017. ápr. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!