Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a blogról?

Figyelt kérdés

[link]


Még kevés van kint, de versek lesznek rajta. Igazából nem a blog küllemére vagyok kíváncsi, inkább a versekről mondjatok véleményt!



2017. febr. 26. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Katasztrofális. Pocsék a külalak, borzalmas a helyesírás és bárgyúak a "versek".
2017. febr. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem találom a "verseket"
2017. febr. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Őszintén, hány éves vagy? A versek alapján kb. 10-12, de akkor meg milyen nagybetűs életről beszélsz?

A verseid semmilyenek, abszolút semmitmondóak, sablonosak, semmi érdekes nincs bennük, semmi megragadó, semmi különleges. Csak leírtál néhány klisé mondatot, elcsépelt rímekkel, ráadásul több fogalmat is helytelenül használsz. Nincs valódi tartalmuk. Ez így nagyon gyenge.

2017. febr. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem olyan vészes, de tényleg nem könnyű megtalálni a verseket a blog, menüpontokat rakhatnál ki.
2017. febr. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az üdv a blogomon lévő bejegyzés alatti vers tényleg gyenge, de szerintem az Álom című nem rossz.
2017. febr. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem az én blogom, nem az én verseim.
2017. febr. 26. 19:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát persze. Legalább vállald fel. Ha már megcsináltad, légy büszke rá, akármilyen kritikát is kapsz.
2017. febr. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

De tenyleg nem az enyém! :D

Egy ismerősömnek ajálnlottam fel, hogy kirakom! :D

Én teljesen más "műfajt" képviselek, nekem is van blogom.

2017. febr. 27. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!