Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Lenne pár kérdésem a Szimpla...

Xxp kérdése:

Lenne pár kérdésem a Szimpla kertel/romkocsmával kapcsolatban : -lehet cigizni? -18 éven aluliakat kiszolgálják alkohollal? - egy bizonyos kortól lehet csak bemenni vagy nincs limit?

Figyelt kérdés
Én még nem voltam a Szimplában de nagyon klassz helynek tűnik szóval gondoltam hogy szívesen elnéznék ide. De előtte jó lenne róla tudni pár nekem fontosabb dolgot.

2017. febr. 27. 00:28
 1/3 anonim ***** válasza:
26%
sok ám ott a drogos, akik kötözködnek, mert nincs már pénzük meg be vannak állva. szerencsére én meg tudtam védeni magam, pedig öten jöttek rám, aztán még engem tiltottak ki, persze többet nem is lett volna kedvem menni egy ilyen züllött helyre
2017. febr. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én dolgoztam ott pár napot és voltam is ott haverokkal. A zene és a hangulat elég jó, józanon is lehet élvezni. Van kialakított rész cigizésre (bár ez lehet csak nyáron?). Nem nézik nagyon szigorúan, de ha nagyon fiatalnak nézel ki nem fognak beengedni és piával se kiszolgálni.


Persze ott is drogoznak sokan, mint minden szórakozóhelyen, de nem olyan kirívóan magas az arány, viszont rengeteg a külföldi.

2017. febr. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2017. nov. 26. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!