Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Akik az ez évi Oscarra a...

Akik az ez évi Oscarra a Zootopia-t szavazták animációs film kategóriában meg, látták egyáltalán a többi jelöltet?

Figyelt kérdés

Gondolok itt pl. a Kubo-ra, ami a Zootropolis-hoz képest kb. olyan, mint az Oroszlánkirály a Kacsamesékhez képest.. Mégis az utóbbi nyert..


De a ezen kívül a többi jelölt is sokkal "értésekebb" meseként.

Ti egyet értetek az eredménnyel?



2017. febr. 27. 08:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Amitvláttem, azok közül azt mondanám, joggal nyert. A Kubot pont nem láttam, ha lesz idôm, majd belenézek és meglátjuk.
2017. febr. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A jelöltekről nem tudok véleményt mondani, mert nem láttam őket, de a korábbi esetekből kiindulva az animációs Oscar-t ítélő bizottság sem nagyon szokta megnézni a beajánlott filmeket. Amikor a Jégvarázs megkapta az Oscar-t, a bizottság több tagja bevallotta, hogy nagy ívben tojt az animációs művekre, és többen nem is szavaztak, így automatikusan a Disney agyon-hype-olt kasszasikere kapta a díjat.
2017. febr. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az Oscar díjat eleve amcsik adják amcsiknak. Egy csomó film van ami inkább megérdemelné mégis a Hollywoody blockbusterek kapják évről évre. Nekem annyira nem tetszett a Kubo, csak azért mert valami nem mainstream, nem feltétlenül jobb. Mindenesetre a díjaknál a filmeknek más vonatkozását is nézik mint a történet. Akármennyire is egyszerű a Zootopia nem lehet amellett elmenni hogy a Disney animációs színvonalához jelenleg csak a Pixar tud felérni.


Kissé elkedvetleníti persze az embert, amikor ennyire egyértelműen uralkodnak bizonyos cégek egy-egy dolog felett, de ez a helyzet.

2017. febr. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Oscar díjat nem a legjobbnak szokták adni, hanem annak, amelyikre egy maréknyi emberből álló zsűri szavaz.
2017. febr. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%

Szia!

Nagyon tetszett a hasonlatod én is így gondolkodom róla, persze nem mondom, hogy a Zootropolis rossz, csakhogy a Kubóhoz képest nekem sehol sincs az a mese, szurkoltam is neki hátha történnek csodák...hát sajnos nem, de legalább a kishúgom nagyon örült hogy a Zootropolis nyert.

2017. febr. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!