Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Egyéb kérdések

A kérdés

Akik az ez évi Oscarra a Zootopia-t szavazták animációs film kategóriában meg, látták egyáltalán a többi jelöltet?

Gondolok itt pl. a Kubo-ra, ami a Zootropolis-hoz képest kb. olyan, mint az Oroszlánkirály a Kacsamesékhez képest.. Mégis az utóbbi nyert..

De a ezen kívül a többi jelölt is sokkal "értésekebb" meseként.

Ti egyet értetek az eredménnyel?

Keress kérdéseket hasonló témákban: filmakadémia, mese, animáció, díjkiosztó, díj, film, Oscar

2017. febr. 27. 08:00  Privát üzenet  

A válaszok
Amitvláttem, azok közül azt mondanám, joggal nyert. A Kubot pont nem láttam, ha lesz idôm, majd belenézek és meglátjuk.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2017. febr. 27. 08:17 Privát üzenet
A jelöltekről nem tudok véleményt mondani, mert nem láttam őket, de a korábbi esetekből kiindulva az animációs Oscar-t ítélő bizottság sem nagyon szokta megnézni a beajánlott filmeket. Amikor a Jégvarázs megkapta az Oscar-t, a bizottság több tagja bevallotta, hogy nagy ívben tojt az animációs művekre, és többen nem is szavaztak, így automatikusan a Disney agyon-hype-olt kasszasikere kapta a díjat.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2017. febr. 27. 14:12 Privát üzenet

Az Oscar díjat eleve amcsik adják amcsiknak. Egy csomó film van ami inkább megérdemelné mégis a Hollywoody blockbusterek kapják évről évre. Nekem annyira nem tetszett a Kubo, csak azért mert valami nem mainstream, nem feltétlenül jobb. Mindenesetre a díjaknál a filmeknek más vonatkozását is nézik mint a történet. Akármennyire is egyszerű a Zootopia nem lehet amellett elmenni hogy a Disney animációs színvonalához jelenleg csak a Pixar tud felérni.

Kissé elkedvetleníti persze az embert, amikor ennyire egyértelműen uralkodnak bizonyos cégek egy-egy dolog felett, de ez a helyzet.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2017. febr. 27. 14:43 Privát üzenet
Oscar díjat nem a legjobbnak szokták adni, hanem annak, amelyikre egy maréknyi emberből álló zsűri szavaz.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2017. febr. 27. 14:51 Privát üzenet

Szia!

Nagyon tetszett a hasonlatod én is így gondolkodom róla, persze nem mondom, hogy a Zootropolis rossz, csakhogy a Kubóhoz képest nekem sehol sincs az a mese, szurkoltam is neki hátha történnek csodák...hát sajnos nem, de legalább a kishúgom nagyon örült hogy a Zootropolis nyert.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 96%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2017. febr. 28. 08:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kaland filmek illetve sorozatokat minőségibb kategóriában?
Mi ez a furcsa, különös, de egyben lenyűgöző film stílus? Tudtok szinkronos filmeket ebben a kategóriában? Martial Arts Adventure
Horror és thriller kategóriában keresek filmet ami nagyon jó, esetleg skizofrénekről szól?
Tudnátok ilyen kategóriában filmeket/sorozatokat mondani? ⬇
Tudtok nekem olyan filmeket mondani amik a horror kategóriában vannak és azt is megbánom majd hogy megnéztem őket? (Ne kiméljetek)
Szerintetek melyik felmek lesznek jelöltek Oscar díjra a 'Legjobb film' kategóriában a 2010-es évben?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!