Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi ez a Kuhár Bence, Unfield,...

Mi ez a Kuhár Bence, Unfield, Herby balhé?

Figyelt kérdés

Láttam ,hogy herby rakott ki egy videót Unfieldel amibe azt mondja Peti hogy Bence miatt szakítanak diával.Meg Unfieldről mondogatott valami olyasmit ,hogy füvet árul.

Valaki letudná írni nekem pontosan mi volt ? Mert csak annyit tudok hogy valami beszélgetés nyilvános lett.



2017. márc. 3. 10:06
 1/8 anonim válasza:
2017. márc. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi megnézem őket :)
2017. márc. 5. 09:22
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Nem szoktam követni de a balhé miatt megnéztem én is. Csak abból lett szokás szerint baj hogy mint vlogger az életének minden részletét megosztotta másokkal. Nemcsak a sajátját hanem azokét is akikkel együtt él. Ittasan eltűnnek a gátlások és ő rendszerint az. Meg gondolom ezen kívül még a pénz problémák is előjöttek.


Nem értem a Herby-t mert sokkal értelmesebben is élhetne. Ő élete ő tudja mit csinál. De ő belülről nem látja a problémákat. A témával kapcsolatos egyik legutóbbi vlogjából kiderült hogy egy ismerőse felajánlott neki egy kiskereskedési eladói állást. Oda elmehetne napi 8-ban és akkor mivel az lenne a főállása akkor mellette már csak 25 ezret kellene adóznia. Pénze is sokkal több lenne. A maradék idejében még lenne ideje vlogolni. Ezen keresztül a szociális fóbiájával is szembenézhetne amivel előbbutóbb úgyis kezdenie kell majd valamit. De aki nem akarja azon nem lehet segíteni.

2017. márc. 7. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
71%

Csatlakozom előzőhöz régen szerettem herbyt de sajnos 5 éve ugyanazt csinálja

Balhé-új életet kezdek- nosztalgia - nézőknek semmi se elég- Balhé

Például ottvolt a szitu sorozat is ami nagyon jó lett volna csak elszarta mert szerintem nem bírja a legkissebb kötelezettséget se( hogy egy sorrozatot apolni kell, nezokre reagalni) dehát felnőtt emberként em uszhatja meg örökké

Nade a lényeg nem költözik Diaval kibekultek de eleve kicsit ha nem is kamu de tulreagalt balheszaga volt

2017. márc. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%

Amit előző írsz hogy képtelen kitörni ebből - ezzel kapcsolatban ő is megmondta hogy amiatt van mert csak azt képes csinálni amihez kedve van. Vannak ilyen emberek és vannak közöttük sikeresek még ha kevesen is. Mert el kell fogadni hogy olyan dolgokat is tenniük kell amihez nincs kedvük.

Sokaknak van olyan munkájuk amit szeretnek de sok olyanokat is meg kell tenniük amihez nagyon nincs kedvük. Például van olyan aki szeret programozónak vagy rendszergazdának lenni de sok monoton és előre kiadott utasított munkát is meg kell csinálnia amihez nincs nedve. De a kelletlen feladatokat el kell végezni.

40 évhez közeledik és igencsak felnőtt emberként beláthatná már ezt. A helyében sokan egy percig se gondolkoznának azon hogy elüldögéljenek egy boltban havi minimum 85 nettóért (ennyi most a minimálbér) és mellette a vlogolással keres 100-150 ezret amiből ha leadózik 25 ezret akkor is meglehet neki a havi átlag 200e ft. Nem lenne több probléma.

2017. márc. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

És hol van az ominózus 2011-12-es facetime videó ami kikerült?


Tök véletlen néztem bele a mostani videóba, nem nézem havonta sem, mert unalmas, ritkán belenézek fél évente, erre most elköltözik valami balhé miatt. vagy nem, ahogy írják fent.


Melyik a balhét kiváltó videó?

2017. márc. 10. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%

A youtube-al kapcsolatban ne legyetek naivak. A youtube is csak kirakat hazugságokkal és műbalhékkal. Mint a tv. A cél a híressé válás (vannak akiknek ez a vágyuk és ezek már mind videósok) és a pénz (na jó a pénz mindenkinek kell).

Ezek annál jobban igazak minél jobban hangoztatják egyes youtube-osok ezeknek az ellenkezőjét.

Amit a herby és a társai műveltek az tiszta győzike show. A fele ha igaz az egésznek.

Csoda hogy vannak még egyáltalán olyan videósok akikre egy rossz szót nem lehet szólni.

2017. márc. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
58%

Herby szokás szerint ok nélkül hőbörgött, és a saját hülyeségei miatt mindig mást okol, nem ismerné be ,hogy csak ő a hibás.


Mellesleg a csajával együtt szidták és k_rvázták Bence barátnőjét és ebből lett elege, de semmi olyat nem mondott Herby csajának ,ami amúgy ne lett volna köztudott csak ő nem látta azt a videót, amit megmutatott neki, fent volt a neten bármikor megénzhette volna nélükle is.

2018. febr. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!