Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Meg tudtok tanítani táncolni?...

Meg tudtok tanítani táncolni? Tudtok adni pár tippet, hogyan kell?

Figyelt kérdés
2008. okt. 11. 19:04
1 2
 1/13 anonim válasza:
Írásban akarsz táncolni?Érdekes.Nos:PL hangosítsd fel a zenét,csukd be a szemed és add át magad a ritmusnak,de gyakorolhatsz tükör előtt is,vagy menj el tánciskolába.
2008. okt. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Milyen táncot szeretnél megtanulni? Egyébként Youtube-on van pár táncoktató videó, azokat érdemes nézegetni, és azokkal lehet tanulni.
2008. okt. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
öszike és hip hopp vagy más amit discoba lehet
2008. okt. 12. 10:47
 4/13 A kérdező kommentje:

tudnál adni pár linket ahol meg tudnám nézni.

köszönöm.

2008. okt. 12. 12:50
 5/13 anonim ***** válasza:

Ezek hip-hop oktató videók, illetve bemutatók, oldalt a kis videókra is kattinthatsz, csak 1 linket adok, a többi mellette van:

http://www.youtube.com/watch?v=rj4x9FIq5cA&NR=1


Egyébként ahogy a mai dizsiket ismerem, nem igényel nagy tánctudást, bár én nem járok, pár alkalommal voltam, elég is volt.

2008. okt. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Mia007 válasza:
100%

szia!

szerintem nincs olyan ember a vilagon aki ne tudna tancolni. en kiskorom ota tancolok, de csak itthon, discoba, neha vasarlas kozben ahogy hallgatom az mp3at, de csak finoman mert az emberek furan neznek ram:P legy egyedul a szobaban..hangosisd fel azt a zenet, amelyiket szereted. en tobbnyire fulhallgatoval szoktam, mert ott minden egyes dallamot meghallassz a zeneben. allj be a tukor ele es kezdj el ra mozogni. nem lat senki szoval nyugodtan ahogy tetszik. probald eszre venni a zeneben a ritmust, probald elvezni a zenet. teljesen mindegy hogyan mozogsz, mert minden egyes embernek meg van a maga tancstilusa, a lenyeg, hogy sajatisd el es elvezd a zenet. ha gondolod nezheted a videoklippeket, vagy ha van dvd-en vmi tancos filmed, akkor nezd meg, es amelyik lepest meg szeretned tanulni, azt probald leutanozni, es kozben sajatisd el. persze discoban nem igazan szoktak koreografiat tancolni, de ha ismered a zenet,akkor neha bedobhatsz egy ket lepest. higgyj magadban es menni fog!!!! tudsz tancolni, ezt el kell hogy hitesd magaddal. ELVEZD A ZENET, ES TANCOLD EL HOGY MIT MOND NEKED!!!! kifejezheted az erzeseidet, kifejezheted hogy milyen hatassal van rad egy szam, szerintem tancolni a legjobb dolog az egesz vilagon.. SOK SIKERT KIVANOK es remelem hogy egy picit tudtam neked segiteni. az hogy ki mit mond a tanctudasodra, lenyegtelen! senki sem tokeletes, de te mar nyersz azzal hogy kiallsz es megmutatod igenis TUDSZ TANCOLNI!!! meg egyszer SOK SIKERT!

M

2008. okt. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
kösz szépen hogy hiszel benem és segítesz.
2008. okt. 14. 16:33
 8/13 A kérdező kommentje:

mit tegyek hogy ellazuljak diszkóba mert nem tom.

mindig mikor megyek nem tok táncolni és ülök és beszélek a haverokkal.

2008. nov. 5. 19:56
 9/13 anonim ***** válasza:
Én nem járok és fiatalabb kroomban sem jrátam diszkóba,nem mitnha most annyira öreg lennék:) de ha körbenézel a szórkaozóhelyeken is csak lötyögnek a ritmusra,a lányoknak elég ha ritmusra riszálják a fenekük,aztán ennyi:D érezd jól magad az a lényeg..ne szégyenlősködj,senki nem azt nézi:D
2008. dec. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
amúgy ja azt én is akartam kérdezni, hogy diszkóban a zenére nincsenek meghatározott lépések igaz? nem olyan mint a chachacha :P jó ez szar példa de szal nincs igaz? csak mozogsz és ennyi...? A másik, hogy miért mondja mindenki, hogy próbáld érezni a ritmust? az jön alapból nem?
2009. márc. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!