Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes lenne ezt...

Szerintetek érdemes lenne ezt megosztani egy nagyon kaliberű youtubossal?

Figyelt kérdés
A mi nap fent voltam anotalkon,és egy lány arról beszélt,hogy a bátyja elkezdett videózni és linkelt egy vidit amiben lefesti tök viccesen a mai youtbue-ot,tovább kéne linkelni valami nagy videóssal szenbesítésnek

2017. márc. 8. 00:04
 1/5 A kérdező kommentje:
2017. márc. 8. 00:05
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint borzalmasan unalmas volt és sok helyen nagyon vontatott. Van még hova fejlődnie... Arról nem is beszélve hogy amit elmondott abban nincs semmi újdonság. Sok videós csinált már ehhez hasonló videót... Viszont a srácnak van önbizalma szóval ebből még lehet bármi. :D
2017. márc. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. márc. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk elég kellemes hangszíne van. Egy két helyen én is ezt véltem felfedezni... de (lehet a lány miatti elfogultság miatt) nekem tetszett :)
2017. márc. 8. 00:35
 5/5 anonim ***** válasza:
A teatralitása megvan hozzá. A videóban vannak kisebb és nagyobb tévedések de amúgy jó.
2017. márc. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!