Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Nagy Noja...

Mi a véleményetek Nagy Noja Maja YouTube csatornájáról?

Figyelt kérdés

Dancsó Péter, OwnMcKendry és még rengetegen készítettek vele kapcsolatban reakcióvideókat.


Én nem értem... Szerintem ez a lány szellemi fogyatékkal él. Ha a szülője lennék, biztos lennék benne, hogy távol tartanám a YouTube-tól és mindenféle médiaoldaltól. Egyáltalán ki vett neki kamerát? És ki vágja a videóit? Mert ha tényleg ő, akkor egy valóságos RainGirl és van valami rejtett tehetsége.

Az még viszonylag elmegy, hogy 8-10 éves kisgyerekek égetik magukat, mert ők is imitálni akarják a felkapottak videóit, de ez a lány már 17-18 éves, mégis egy alsó tagozatos általános iskolás szintjén van!

Pl. bekamuzza a videóiban, hogy Dubajban van, pedig szemmel láthatóan OTTHON van, meg a LEGELSŐ videójában állítja azt,hogy elérte a százezer feliratkozót, holott még csak most van neki alig 9000 - az is csak Dancsóék miatt.

Ez nagyon durva: "És azért választottak engem a verselmondásra, mert én vagyok a legjobb tanuló, azért, mert a Judit néni hogy nálunk aludhatott akkor, amikor LÁTHATATLANSÁGI PARANCS volt a Judit néninek a Judit bácsija ellen"



2017. márc. 10. 17:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Így leírás alapján Molnár Krisztiánnak megfelelő barátnő lenne. :D
2017. márc. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Most csak szórakoztok ugye? Vagy tényleg nem értitek? :)

Nagy Noja Maja egy paródia. Egy értelmiségi lány parodizálja ki az üresfejű videós lányokat. Most már világos?

Dancsó is azért foglalkozott vele mert érti és értékelte a csaj poénjait.

Vagy ha ezt a kérdést is maga "Nagy Noja Maja" írta ki akkor ezt be....tam :)

2017. márc. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyébként elkélne még néhány hasonló paródia csatorna ami rávilágít arra hogy amúgy mekkora tehetségtelen tapló beképzelt ripacs emberekből lettek a legnagyobb feliratkozószámú youtube-osok (mindegyik - kivétel nélkül).

Nagy Noja Maja ezt az első intrójában zseniálisan szimbolizálta azzal hogy egy hatalmasat köpött.

(Csak zárójelben és suttyomban jegyezném meg hogy a mai gondolkozni képtelen fiatalokról sem ártana egy paródia csatorna.)

2017. márc. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom eldönteni hogy most poénkodsz, vagy tényleg nem érted a nyilvánvalót, hogy a csatorna egy (szerintem zseniális) paródia?:D
2017. okt. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Te nevezed őt szellemi fogyatékkal élőnek, amikor annyit nem vagy képes felfogni hogy ez egy POÉN?
2018. ápr. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szia, Majonéz!Csak nem marketingeled magad? Vagy a Csermanek Trixi volt az? Kár, hogy nem adod meg a számlaszámod a videóid végén, én mindegyik után utalnék egy kisebb összeget. Nagymosoooooooly!
2018. okt. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 kukorika ***** válasza:

Maja azaz Noémi egy zseniális humorista. az országban az egyik legjobb és legegyedibb video- egyúttal képi mémer is... (aki ügyes, megtalálja instán és fészen is). Sajnos a youtube csatornáján egy éve nem aktív, a webshop-jára koncentrál inkább, de face-n nyomja, és instán is mémezik keményen... Aki hiányolja a műfajt, azt mostanában indult Andzselika Habpatron csatorna kárpótolhatja esetleg, bár nem teljesen ugyanaz, hiszen zsenik nem másolják egymást, de szerintem az ország egyik legjobb és legszebb zseni színésznője nagyon jól nyomja ahogy mindigis (Emlékszik aki emlékszik: metal-t bírod?)

Aki azt hiszi ez komoly, meg nem érti, hülye3,14csázza, az tulajdonképpen jó dolog, mert pont miattuk alakult ki ez a fajta humor A FAFEJ SHEGGFEJEK MIATT..!!! Mert annyira tufák hogy nem értik, az értelmesebb emberek meg kiröhögik őket... mert ráadásul arrogáns barom mind... valahol félúton rekedtek a teljes retardáltság és az értelem közt, ezért még nagyképűek flegmák és erőszakosak is általában... Nekik mutat görbe tükröt így kettősen is lehet szórakozni, egyrészt, mert önmagában is vicces aranyos... plusz még ha pont horogra akad egy agybajnok (mint itt is látható), akkor rajta is lehet jókat szórakozni... ;) XD

2019. dec. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Óó… Csak nem magát a Művésznőt hallottuk az imént?
2019. dec. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mit marketingeled magad, Majonéz, ha egyszer nem is osztasz meg semmit?? Már mióta.
2020. jan. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!