Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi történt Rebeccával a...

Mi történt Rebeccával a Rebecca musicalben? (többi lent)

Figyelt kérdés
Kiderítik, hogy rákos volt, és öngyilkos lett, viszont a Jégmosolyban Max azt énekli "agyamba szállt a vér, meglöktem én, ő meg hanyattzuhant, nem mozdult, méma volt néma volt! A fejét ütötte be, és már halott volt! De mosolygott még! Felkaptam esztelen én, hajójába tettem, elsüllyedt a mélyvízen, ahol most végülis valaki rátalált, így győzött le hát még a halálban is". Ti mit gondoltok?

2017. márc. 19. 14:44
 1/6 anonim válasza:

Ehhez nem kell ám Sherlocknak lenni! Bocsánat, de miért nehéz értelmezni a szöveget? Ha az konkrétan elmondja mi történt Rebeccával akkor miért érdekel más véleménye?


Egyébként igen, Rebecca rákos volt. Aztán amikor fényderült a dolgaira akkor Max dühös lett és gyakorlatilag véletlenül, de hirtelen felindulásból megölte a nőt... Illetve lehet hogy Rebecca a lökés következtében nem halt meg azonnal, de Max megijedt vagy dühös volt ezért a vége mégis gyilkosság, mert betette a testet egy hajóba az meg elsüllyedt. És pont.

Mi olyan nagy talány ebben?

2017. márc. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem értettem, vagyis nem tudtam eldönteni, hogy melxiküknek higgyek, hogy volt. Egyébként nem értem a stílusod, nem vagyok hülye pi..a, csak nem tudtam eldonteni, nem ertettem, mindenkivel megesik:D egyébként köszönöm szépen a válaszod:)
2017. márc. 19. 19:27
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
R. öngyilkos akart lenni... de gondolta, stílusosabb, ha megöleti magát, így mondott M-nak vmi olyat, amitől annak elgurult a gyógyszere :o
2017. márc. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Kérdező! Én nem írtam, hogy hülye lennél. Bocs ha durvának érezted a stílusom! Bár jelzem velem még jól jártál...
2017. márc. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Rebecca megtudta, hogy rákos. Nem várta meg, míg leépül, hanem még a sok szenvedés előtt fel akarta adni az életét. Talán azért, hogy Maxot még halála után is gyötörje, nem saját kezűleg végzett magával, hanem Maxot használta fel rá, még pedig úgy, hogy azt hazudta terhes Jack Fawelltől, de azt, hogy kitől van a gyerek nem fogják nyilvánosságra hozni, nehogy oda legyen Manderley és De Winter család hírneve, így Maxnak ezzel a szégyennel kellene együtt élnie. Ez egy utolsó kis aljas játék volt Rebitől, tudta hogy ha ezt hazudja Maxnak, akkor elborul az adja és gyilkosság lesz a vége. Így lett, Maxim meglökte és a fejsérülés súlyos volt, megijedt és betette a csónakba, ami később elsüllyedt. Végül Maxot nem ítélték el, mert a nyomozás során az ezredes rájött, hogy Rebi halálos beteg volt és Danvers megerősítette, hogy egyedül a betegségtől félt, így szinte biztos, hogy öngyilkos lett. Tehát csak Max, Ben és Én tudta (meg Fawell gyanította), hogy valójában gyilkosság volt.
2017. nov. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Úgy volt ahogy az lőttem író mondta. Viszont az eredeti mű szerint Maxim fejbe lőtte
2017. dec. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!