Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tumblr-en sehogysem sikerül...

Tumblr-en sehogysem sikerül beállítanom a zenelejátszót. Esetleg valaki leírná részletesen, hogy mit és hogyan kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

Eddig eljutottam odáig, hogy kiválasztottam a dalokat, viszont fogalmam sincs, hogy hova kell beszúrnom. Figyelmesen olvastam el mindent, és próbáltam követni egy kisebb leírást, viszont valamiért nem adja ki a lejátszót.

Kérem valaki segítsen:(

Előre is nagyon szépen köszönöm.



2017. márc. 24. 16:00
 1/1 anonim válasza:
Én úgy csinálom hogy ugye beírom hogy tumblr music player ott kiválasztom ami nekem tetszik és beillesztem a zenék linkjét.Aztán ha végeztem ezzel és továbblépek ad egy html kódot.Azt ki kell másolni.Ha ez megvan be kell gépről jelentkezni tumblr-be.Aztán ha be van jelentkezve be kell írni böngészőbe a tumblr-t (www.xy.tumblr.com) Ha betölt fent jobb oldalt ott lesz egy ilyen lehetőség hogy edit theme. Ha ez betölt fent bal oldalt ott lesz,hogy edit html.Meg fog jelenni sok-sok kód ezek a téma kódjai ezeket nem kell bántani csak a kimásolt html kódot (a zeneleátszóét)legfelülre beilleszteni és mentés.Elvileg ha el lett mentve meg kell jelennie a zeneleátszónak a tumblr oldalon.Próbáltam minél részletesebben leírni remélem tudtam segíteni :)
2017. márc. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!