Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Melyik az 5 kedvenc magyar...

Melyik az 5 kedvenc magyar Youtube csatornátok?

Figyelt kérdés

Az enyém:


1. Unfield/Barni(nem tudok dönteni a kettő között)

2. CSCHANNEL

3. Dazis

4. The Nosika Show

5. Eder

És még egy pár:

6. JustVidman

7. Szalay Isti

8. Own McKendry



2017. ápr. 9. 21:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémek közül, már felsoroltak néhányat.


RETROSHOCK! Néha kijön olyan különleges videókkal, amilyeneket még más videósok is alig értenek. Ezt onnan tudom, hogy van néhány nagyobb videós, akik ugyanígy elismerően emlegetik a Retroshock! Kennyt, de nem veszik észre, hogy róluk is szólnak a kritikái. Képes a mondanivalóját a témája mögé rejteni.


PAMKUTYA. Megtapsoltam őket az 500000 feliratkozós live végén. Annyira normálisak, olyan jól gondolkoznak a videózásról. Alázatos, szerény a hozzáállásuk. Az adomány kéregetésről is kifejtették tapintatosan, hogy nem tisztességes dolog és ők nem fognak kéregetni.

Annak ellenére, hogy részt vesznek a videós eseményeken, nem cölöbök, mint a többi videós. Ők az anticölöbök és ezt szimbolizálja az öltözetük is, az inkognitó mellett. Nem ők a sztárok, hanem a munkájuk, a műveik.


Mind a két videós csatorna mögött igazi munka van. Nem munkának hazudott gameplay, vagy vlog. Hanem igazi munka. Nekik is vannak gyengébb, láthatóan kevés munkával járó videóik, de legtöbbször látszik, hogy sok munkát fektetnek bele.

2017. ápr. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
2017. máj. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

9-es, a VR-t utálod, de Herbyt meg szereted? xDDDD

Ez a legszánalmasabb dolog amit valaha láttam

2017. júl. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
59%

1. Unfield

2. Nessaj

3. Barni

4. Benipowa

5. Luckey

2017. júl. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
7%
Borzasztó gagyi szinte az összes magyar vlogger, próbálnak valami amerikai majmolást csinálni de nem jön be nekik. Egyedül Zvokenszky Zolit szoktam nèha megnézni mert ö nagyjából egy hiteles személyiség, meg régen szerettem a blogját
2017. okt. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

1. FreddyD

2.Rockerlalle

3.Radics Peti

4.Hörby

5.nincs...

2020. márc. 13. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

1. Tanulom Magam / Animegyetem

2. RetroShock!

3. CsChannel

4. hormonmentes

5. ungdani

2020. ápr. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!