Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Csecse...

Mi a véleményetek Csecse Attila youtuberről?

Figyelt kérdés

A kérdésem nyilván azokhoz szól, akik nézik/nézték őt.


Nekem eleinte sokkal jobban tetszett, amikor még csak könyves videói voltak, de aztán szépen lassan átalakult ő is tucatyoutuberré. Legalább valami kis egyediség lehetne a videóiban, de amit rendszerint látok nála, az másnál is fent van.


2017. ápr. 13. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
könyves videók nekem is jobban tetszettek :DD
2017. ápr. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem is sokkal jobb volt régen.Most itt a húga is bekevert,aki abszolút nem szimpatikus.
2017. ápr. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Én szerettem a könyves videókat is, és most is, ami van. Szerintem a személyisége teszi egyedivé ezeket a videókat :/ És nagyon tetszik a macskája... A régi neve, (amikor még a csatorna nem az igazi nevét viselte) abban több fantáziát láttam :D "Attila the Bookaholic", olyan hangzatos :D Már más tematikájú lett a csatorna, de én így is élvezem. Más nézőpontból kell figyelni, én a változás ellenére kedvelem.
2017. ápr. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

Megnéztem pár videóját, és a végletekig irritáló.

22-23 éves, de kb 14-nek néz ki, és az értelmi szintje is valahol ott van. Annál a zsűűzésnél az elején nekem ég a pofám. Azzal nincs semmi baj, hogy meleg, de ez affektálás valami rettenet. A kövér húga 14-15 évesen el van szállva magától, csak azért mert a bátyjával ilyen szar kihívásokat csinál. Az anyjukról már nem is beszélek, arról egy kész pszichológiai tanulmányt lehetne írni.

2017. ápr. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
26%
Huszon évesen 13 éveseknek gyárt videót, de nem lenne baj a csávóval csak gagyi amit művel
2017. ápr. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
98%
Hát nekem is inkább a könyves videói tetszettek, de most is van pár jó, főleg az ilyen viccesek, szóval így arra jó, hogy elszórakozhatok rajta, és közben elhagyom az IQ-mat. Magával a sráccal nincs bajom, bar a hangja kicsit idegesítő, de egy idő után megszokható. Viszont a húga és az anyja egyáltalan nem szimpatikus.
2017. máj. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%

Én imádom! Szerintem nagyon is egy édes pofa!!!! Én szerintem egy nagyon helyes, pimaszul jóképű krapek! Szép magas, és szexi! Fiatalos, lendületes ember! Jól áll neki ez a humoros, jófej fazon is! Sőt, így még szimpatikusabbá vált! A felvételek így is jók tőle, nekem így még jobban tetszenek!



4-esnek: A zsűűűű-zéssel nekem semmi bajom, szerintem jól áll neki. És nem bánom, hogy tucat lett. Régebben is jófejnek tartottam, de most még jobb fej lett.(Bocs, hogy beleszólok!)

2017. okt. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon-nagyon kellemes a hangja, és kinézetre is egy "topférfi"! Tetszik, humoros, vonzó és szimpatikus ember!
2017. dec. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!