Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudtok mondani ehhez hasonló...

Tudtok mondani ehhez hasonló youtubereket?

Figyelt kérdés

Olyan youtubereket keresek akik minden hülyeséget megcsinálnak a videóikban és lehet rajtuk nevetni. Lehetőleg több fiú egy csatornán. Leginkább angol nyelvet szeretnék de lehet magyar és spanyol is.

Szóval olyasmi mint a Magcon Boys aki tudja miről beszélek :D.



2017. ápr. 17. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
TGFbro, WolfieRaps
2017. ápr. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
2017. ápr. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
david dobrik és a baráti társasága ( https://www.youtube.com/watch?v=GyFLbF3Klgk), vagy idubbbz, maxmoefoe és filthy frank, akár együtt, akár külön. ( https://www.youtube.com/watch?v=AbqNNN4XmGs)
2017. ápr. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
10%
Unfield, vagy a the VR/jani és pisti/
2017. ápr. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
64%
Az előző elmondta mit NE nèzz... Sajnos náluk az a humor h minden második szavuk az h baz*meg
2017. máj. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Hát ha angol akkor a sidemen-t javasolnám (bár ksi (egyik tag) már nem videózik többé).

Ha meg olyanra gondolsz ,hogy nagyon nagy hülyeségeket csinálnak akkor janoskians (bár szerintem már tényleg nagy őrültségeket csinálnak, régbben kevésbé volt annyira durva...már nem szeretem őket de hátha neked bejön).

Spanyolok közül nem tudok senkit ami ilyen csapat szerű lenne. Magyaroknál meg Nosika szokott olyanokat csinálni ami tényleg vicces, kreatív és egyedi, és sok videót készít másokkal szerintem érdemes hozzá bekukkantanod ;)

2017. máj. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!