Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy bírják ki egy hetes...

Hogy bírják ki egy hetes fesztivált?

Figyelt kérdés

Keveset alszunk.. hogyan birjam ki hogy ne legyek hisztis ?

Es mit tegyek ha végig a napon leszünk hogy ne egjek le hanem barnuljak?


2017. ápr. 19. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha sátrazol, akkor érdemes a nap elején beállítani. Ilyenkor keress egy egy helyet, ahol árnyék van, oda cövekelj le. Reggel még általában nincs akkora nagy hangzavar ugyan, de reggel 7-8 fele muszáj kimenni belőle, mert élve megsülhetsz. Árnyékban ezt picit meg tudod fejelni egy kicsit.

Amúgy 2-3 óra alvással is nagyszerűen el lehet lenni, annyi hogy gyakrabban kell lefeküdni, hogy elkerüld az idegességet.

Ha van egy párod, akkor vele is csökkentheted a hisztit. Áj mín. Fesztiválszex lenni jó.

És hát... fesztivál... bulizd ki magad. Igyál meg 20 fröccsöt, vagy trippelj egyet Buddhával. Ahogy neked jól esik, nem arról szól a fesztivál, hogy a hiszti jöjjön elő. Jól kell érezned magad, mert hát mi okod lehetne ott rosszul érezni magad?


Ha végig a napon vagy, tuti le fogsz égni, én bő, hosszúújjú cuccokba szoktam menni, ami a felsőt illeti, és amikor csak tudom nedvesítem az egész testem, hol mások izzadtságával, hol... vízzel...

Napozni meg inkább akkor érdemes amikor már nem tűz a nyap, hanem kellemesen melegíti fokozatosan. Naptej kötelező, forgás se árt, napszemcsi ne legyen rajtad amikor elülső tested áztatod a fényben.


Amúgy milyen fesztiválra mész?

2017. ápr. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Huuu koszonom:)

Soundra megyek

2017. ápr. 19. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!