Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Érdemes lenne elkezdenem...

Érdemes lenne elkezdenem youtubeozni? Imádok beszélni, nem szoktam ööözni es mindig van amiről tudok dumálni. Telefonnal venném fel a videókat (1080p). Vágni tudok gépen.

Figyelt kérdés

Kérlek értelmes válszokat adjatok,ne olyanokat h inkább húzzál tanulni!

Köszi előre is a válaszokat!



2017. ápr. 19. 23:29
 1/6 anonim válasza:
az attól függ hogy miről beszélnél, milyen a kisugárzásod , stílusod.
2017. ápr. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak arról tudsz beszélni, hogy mit reggeliztél, meg milyet székeltél aznap, akkor inkább ne.


Ha értelmes dolgokról is tudsz beszélni, esetleg tudsz valamit alkotni is, akkor jó ötlet lehet.

2017. ápr. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha neki állsz, és híres leszel, tudok dicsekedni hogy één is írtam ide :D
2017. ápr. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam,hogy utána néznék érdekes témáknak,meg elmesélnék érdekes,vicces,izgalmas történeteket amik velem történtek.
2017. ápr. 21. 23:25
 5/6 anonim ***** válasza:
28%

Hát engem speciel nem érdekelne, hogy egy vadidegen magáról mesél.

Ha nincs egy konkrét öltleted, mert számomra ez nem tűnik annak, akkor ne kezdj bele.

2017. ápr. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Kezdd el, nem veszíthetsz vele semmit...

Max ha esetleg nem jönne össze, akkor is legalább megpróbáltad!

De azért előre fejben tervezd meg a videóidat, hogy miről fogsz beszélni, mik lesznek a témák... és próbálj minél egyedibb lenni, de azért még úgy, hogy legyen közönséged.

2017. ápr. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!