Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a jó a vízipipázásban?

Mi a jó a vízipipázásban?

Figyelt kérdés
sosem voltam oda dohányzásért (sőt, kifejezetten rühellem), de kíváncsi voltam milyen lehet a vízipipázás, és miért olyan nagy szám. Hát, nem dobtam el tőle az agyam. A közérzetemen nem változtatott - nem lettem tőle sem túl hiperaktív-boldog, sem chilles-lelassult-lajhár. Oké, hogy kúl, ahogy a füst kijön a szádon, de naés? Vagyis, csak én nem fogtam fel, hogy mi a lényege??

2017. máj. 2. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen kérdésekre nem lehet adekvát választ adni.
2017. máj. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
miért?
2017. máj. 2. 18:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert neked nyilván nem jött be a vízipipázás. Ezért neked nem jó. Ha valakinek jó, annak pedig azért jó, mert más hatást vált ki belőle, mint belőled. De ez amúgy a dolgok kb. 98%-ára igaz.
2017. máj. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

tetszett egyébként, nem rossz, és maga a szokás sem, hogy "na üljünk le akkor körbe, és szívjuk sorban", de nem értem miért számít olyan nagy cuccnak.

Mármint konkrétan ha eleget szívsz belőle, akkor valamilyen hatást kellene gyakorljon rád?

2017. máj. 2. 18:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Várjunk, te most marihuánával vagy dohánnyal csináltad?
2017. máj. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szerintem sima dohánnyal, mert amikor kérdeztem a csávót, hogy mit tesz bele, ilyen kis köveket mutatott, s mondta, hogy x helyen lehet kapni, s az a hely egy elég átlagos bolt nálunk, nem hiszem, hogy árulnak marihuánát :))
2017. máj. 2. 18:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja? Tudom már, az ilyen aromás kavics. Jó az illata, meg az íze, de némi gőzön kívül nem kell sokat várni tőle. Azt hittem nagyban betéptetek, te meg ugyanolyan maradtál. :D
2017. máj. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
na, hát akkor télleg nagyot néztem volna :))
2017. máj. 2. 19:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!