Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért hiszik olyan sokan azt,...

Miért hiszik olyan sokan azt, hogy Son Goku erősebb mint Superman?

Figyelt kérdés
A legtöbbjüknek fingja sincs róla milyen erős Superman, mert a filmekből indulnak ki, ahol direkt le van gyengítve, hogy érdekesebb legyen.

2017. máj. 3. 18:34
 1/5 A kérdező kommentje:
Én annak ellenére elismerem, hogy Superman erősebb, hogy jobban szeretem Gokut.
2017. máj. 3. 18:38
 2/5 anonim válasza:
6%
Ez egy nagyon buta kerdes, de egyebkent van benne valami. Superman, nincsen nala erosebb. Ez a Batman Superman ellen film is egy magy vicc volt. Nem elo szereplok, de akkor is. Superman halhatatlan... csak a cryptonit tudja megolni, szoval halhatatlan, ha csak nincs egy cryptonit gyara songokunak. Amit ketlek. Uthet akarmekkorat, nem tudja legyozni. En a lezer szemet nem ertem Supermannek, akarmit, akarkit elintezhetne vele. Na mindegy. Elkalandoztam. Nyugi, nem erosebb. Nem lehet erosebb.
2017. máj. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

Azért ennyire komolyan nem kell venni, nem is egy univerzumban vannak.

Én egyébként pont azért utálom Supermant, mert "tökéletes" és ezáltal rohadt unalmas.

2017. máj. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Már bocsi de 2 külön univerzumot miért hasonlítasz össze? Na mindegy...


Hogy mások miért teszik? Mert Goku egy nagyon jó karakter, sokkal jobb mint Superman.

2017. máj. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Milyen erős superman, és mennyit bír? És Goku? Gokunak sok esélye van hisz alapformájában is olyanokat tud mint superman. Nem hinném hogy superman képes lenne őt megsebezni.
2017. júl. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!