Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Gáz ha egyedül mentem el a...

Gáz ha egyedül mentem el a pesten lévő Kraft discoba?

Figyelt kérdés

26 éves lány vagyok, barátaim nak nem volt kedve eljönni velem, így hát jól kiöltöztem csillogos felső, fehéár naci magassarku, és hát egyedül elmentem szórakozohelyre, leültem és nem telet el 2 perc már megnéztek.

Azt nem tudom hogy miért? kikértem boromat meg a colát hozzá és elkezdtem iszogatni egyedül asztalnál.

Sokan megnéztek 2-3 srác leszólitott, ez a fiúknál mit jelent én meg erre mondtam hogy nem, és arrébb álltak.

Odajött egy irán pasi aki szimpi lett és vele töltöttem az estémet meghívott erre arra de mondtam neki hogy semmit nem kell fizetned.

Erre ő de de mindent állok....

Életembe 3 szor voltam buliba össz vissz.

Nagyon nem megy nekem ez az éjszakai élet, furcsálom hogy sokan megkérdezték nevemet és akit fel akartak falni ugy néztek. Miért?

Értelmes válaszokat kérek, hogy megtudjam a rejtélyt mert sok mindent nem értek mi miatt van.-Köszi előre a segítségeteket


2017. máj. 7. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Én biztos nem mennék el egyedül bulizni még férfiként sem, pedig elég magamnak való vagyok, és régebben szerettem is bulizni járni.

Az szerintem sokkal "gázabb", hogy lehet, hogy normális embereket utasítottál el, egy erőszakosan rád nyomuló arabbal pedig szóba álltál és még meg is engedted, hogy meghívjon.

2017. máj. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"és akit fel akartak falni ugy néztek." Tényleg nem érted? Nem akartak felfalni (mást igen de nem fel, hanem meg, nem falni hanem b....ni!)
2017. máj. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Most komolyan megkérdezed tőlünk,hogy kikent-kifent, látszatra egyedülálló nőként miért akartak felszedni?

Hülye vagy ,vagy csak nem normális?

Egyébként magyar az anyanyelved?

2017. máj. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Két fő ok van egyik sokat ittak a srácok és akkor még a legyet is reptében vagy lehet jól néztél ki és azért , mint a legyet reptében. Szóval mindkettő ugyanaz. Azért 26 évesen kicsit elmaradott vagy ne haragudj, ha ezt írom, de nem ismerlek. 37F
2017. máj. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!