Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Vannak Nyíregyházán igényesebb...

Vannak Nyíregyházán igényesebb szórakozóhelyek?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el bulizni, és szívesen járnék többször is de hát nem tudom... Voltunk egyszer a Barbizonban de nem jött be mert többször is belénk kötöttek ok nélkül. Aztán ajánlották az Indexet de több cigány is odajött, gyakorlatilag a szemembe mondták hogy megujjaznának meg megd*gnának szívesen. Aztán táncoltam valakivel, de többször alámnyúltak hátulról, pedig nem is k*rvás ruhában voltam, tök egyszerűen szoktam felöltözni. A Hollywoodban is voltunk egyszer, de ezok közül az jött be a legkevésbé. Igazából kezd a kedvem elmenni az egésztől. Kinek mi jött be a legjobban? Hol vannak viszonylag normálisabb emberek?

2017. máj. 11. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyíregyen sehol...minden hely igénytelen. Inkább menjetek Debrecenbe, az egy fokkal kulturáltabb.


Bár ez függ attól hogy hány éves vagy.

2017. máj. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
16 és 17 évesek vagyunk. Neten találtam olyat hogy Gambler, Elex, Macallan, Shamrock és Amnesia, ezekeről mit gondoltok? Még nem jártam egyikben sem.
2017. máj. 11. 16:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Gamblerba 99% cigányok járnak, ha egyáltalán nyitva van még :D a buszállomás körül van, kb olyan mintha a Guszevba mennél :D

Elex élőzene szokott lenni, mulatós, általában ott is van egy jópár :D

Macallan már megszűnt, a helyén valami bowling terem nyílt.

a másik kettőről annyira nem tudok infot.

És jól mondta az első válaszoló, nyiregyen már semmi jó hely nincs :D

2017. máj. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az Amnesia csak egy mezei kocsma, sokáig kiadtak mindent személyi nélkül, emiatt gimis koromban sokat jártunk oda, pár hónapja voltam legutóbb és akkor már a bejáratnál személyit kértek, nem is értettem. Ami jó szerintem, az a Room, a Búza tér mögött van kb, egy szalagavatón voltam ott, de rendszeresen vannak bulik.
2017. jún. 10. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!