Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek a Radics Peti-s...

Szerintetek a Radics Peti-s facebookos videók igazi posztokból vannak?

Figyelt kérdés
2017. máj. 12. 22:42
 1/10 anonim ***** válasza:
27%

Igen!

Ahelyett hogy ilyeneken gondolkodnál, irány vissza Radocs Peti csatornájára és röhögj tovább!

2017. máj. 13. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Előző vagyok!

Az istenért nincs javítási lehetőség ezen az oldalon? *Radics

2017. máj. 13. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Tudtommal Ricardo pl kitalált karakter erre tett is utalást valamelyik videójában, de szerintem vannak olyanok akik tényleg ilyen retkek pl Magdi (Klári)az szerintem egy igazi csaló nem csak kitalált személy.
2017. máj. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%

Ő maga mondta hogy szerkeszti a posztokat és hogy nem fogod ezeket az embereket megtalálni mert "személyiségi jogok" miatt átírja a neveket is.


Magyarul: van egy-két kamu profil beregisztrálva amiben semmi nem nyilvános. Azokban legyártja a posztokat, képmentést csinál belőlük, szerkeszti, stb... és majd azokat adja elő tartalomként.


Az egész kamu, és minél több része volt annál inkább egyértelművé vált (2-3 után, nem a huszadiknál). Radics minden videóban ugyanazt a maximum 4-5 karaktert hozza és adja elő, csak más nevek alatt más történettel. Csak azért tűnik valósnak mert bizonyos sztereotípiákat erősít fel amivel a többség találkozott már és rá tud ismerni hogy ő is látott már ilyet. De maga az amit ő bemutat az már annyira erőltetett és kiforgatott és csak a 4-5 alap (ezerszer elcsépelt) poént dolgozza fel, hogy ilyen természetes módon a valóságban már biztos nincs.

2017. máj. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Még ha nem is az egész, de a nagy része biztosan kamu.
2017. máj. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nem hinném, hogy valós, de van valóságalapjuk.
2017. máj. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kamu az egész.

Valóságalapjuk nyilván van, paródia, mait csinál, tehát durván felnagyítja és kiélezi a dolgokat, de hát ez a műfaj sajátossága.

A gáz az, hogy mindent valósnak tüntet fel, és megsértődik akkor, ha firtatod az "igazát".

2017. máj. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
6%

Elado nem lopott!

Eldo alig hasznalt pullover akit erdekelh irjon visszah. Jostni Bíber alaírta 120000 akit erdrkel irjon kosz helo.

2017. jún. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
0%
szerintem igaziak mert egy párral én is találkoztam!de imádom radicsot!!!
2017. jún. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%

9


Szánalmas, hogy netes proli az imádatod tárgya. :D

2017. jún. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!