Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nem tudtok e Egerben valami...

Nem tudtok e Egerben valami elhagyatott vagy szellemjárta helyet?

Figyelt kérdés
2017. máj. 23. 11:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Könnyebb lenne, ha megmondanád, milyen célból keresed. :) Fotózás, forgatás, piálás, ijesztgetés?


Ahogy beérünk Egerbe (Kerecsend felől), balra van egy többszintes épület, ami - mikor legutóbb láttam - még félkész volt... parkolóházra emlékeztetett, aminek abbahagyták az építését, jó hosszú időre. Nem tudom, most hol tart, de tuti magánterület. Aztán, a várban is van néhány romosabb rész, és az udvar részre egész sokáig beengednek, sötétedés után még járkálhattok ott. A Szépasszonyvölgynél is vannak még lepukkant pincék, de be nyilván nem mehettek csak úgy.


Most, ahogy végiggondolom, elég rendesen kipofozták azt a várost. :D


Számomra, a leghidegrázósabb hely valamiért a régi piac épülete. Nem romos, de halál üres, és ezért nagyon fura.


Amúgy, beszéltek róla pár éve, hogy bezárnak ott egy régi kórházat. Nem tudom, megtörtént-e, nézz utána, hátha ott áll üresen!

2017. máj. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Árnyékszala, Verőszala. Itt még kísérteteket is láthatsz!! Igazi lidércnyomás!!
2017. jún. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!