Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Graffitizés elsajátítása? A...

Graffitizés elsajátítása? A többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok ti hogyan sajátítottátok el a graffitizést és hogyan kezdtétek el? Menyi idő múlva volt (persze ez mindenkinek más ideig tartott) az a pont mikor azt mondtátok hogy "az igen most már jó vagyok ebben"? Közsönöm a válaszokat. :)

#graffiti #festék spray #graffiti kanna
2017. máj. 26. 18:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Úgy kezdtem el, hogy nagyon érdekelt a téma, és pár srácot is ismertem. Aztán láttam őket bevetésen. Elmentem velük, mert úgy voltam vele, hogy megnézem mi ez, meg hogy csinálják. Aztán az egyikőljük be nyomott a kezembe egy kannát, és gyorsan kitaláltunk egy nevet. Persze ez a név elég sz.r volt, és sokszor megváltoztattam. A stílusom kb. 5 év után alakult ki, de nem éreztem úgy, hogy én nagy király vagyok. Tisztában voltam azzal, hogy külföldön vannak nálam sokkal jobbak. (Szegedi voltam, de már nem ott élek, azt sem tudom, hogy megvannak-e még az alkotásaim xd)


22/f

2020. nov. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!