Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ebay-ről joint papírt?

Ebay-ről joint papírt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves vagyok és ebayről rendelek majd egy dobozt tele sodrási cuccokkal, papírok csigák stb... Az lenne a kérdésem hogy ez legális? Éd ha kihozza a futár nem kell aláírni vagy valami? Ugye nem múltam el 18 szóval dohányboltban sem szolgálnak ki, nem tudom hogy ez menni fog-e.

Természetesen a csomagban semmi fű nincs, de nem tudom hogy ezek az eszközök (papír, csiga, pipa) nem illegálisak e.

Köszi a segítséget!



2017. máj. 26. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:

"de nem tudom hogy ezek az eszközök (papír, csiga, pipa) nem illegálisak e"


Mivel bármelyik dohányboltban megkapod őket, így nyilván nem illegálisak.

2017. máj. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
82%
Nem illegálisak, dohányboltból is vehetnél papírt ha elmúltál volna 18..az hogy nem csak dohányt teszel bele az más kérdés. A doboz amiben kiviszik diszkrét lesz, szerintem átveheted simán, mégha valakinek alá is kell írni hogy átvette a csomagot, az csak formalitás. Én e-cigit rendeltem neten, ahhoz se kértek személyit, pedig 22 évesen 16nak néznek dohányboltban :D Ja meg rendeltem viperát is rendes vadászboltból, a szállító levélen "sporteszköz" szerepelt, tehát a te csomagodra se az lesz írva szerintem, hogy "joint készítő kezdőszett" de inkább küldj be valakit dohányboltba jobban jársz...
2017. máj. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!