Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan élhetném...

Szerintetek hogyan élhetném ki magam? Már túl késő?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és a napokban rájöttem, hogy elég sok minden kimaradt a középiskolás éveim alatt, ami más fiataloknak megvolt

Nem voltam bulikban, nem ismerkedtem, alig vannak barátaim

A 4 év alatt elég sokmindent elmúlasztottam és most hasított belém az az érzés h igenis valami nagyon hiányzik...

Én is szeretnék barátokat, d.u eljárni a városba, parkba meg ilyesmik...

Jelenleg van munkám(amit gyűlölök) viszont ott is úgy viselkedek mint egy "éretlen" 16 éves gyerek mert nagyon gyorsan pótolni akarom a kimaradt dolgokat..

De sajnos nem tudom hogyan is kezdjem és félek h már túl késő...



2017. máj. 28. 00:34
 1/2 anonim ***** válasza:

szóval egyáltalán nincsenek barátaid?

mert akkor végülis, ki kell mozdulnod egyedül és csinálni valamit, csak egy példa:én mikor elkezdtem gitározni lett alkalmam megismerni jópár zenész arcot

igazából minél több dolog érdekel téged, annál több embert ismerhetsz meg,akár számitógépes játék is lehet erre tök alkalmas, csajokkal ismerkedni akár fb-on is tudsz, nem gáz


szóval a lényeg hogy valamit csinálni kell

20f

2017. máj. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nos, igazad van, egyedül kellene kimozdulnom, csak az a baj hogy errefelé nincs sok lehetősèg...

Nem városban élek így no way h bármilyen normális szociàlis programot találjak

Játékokkal szoktam játszani, néha skypeolok is közben de azt vettem észre hogy ez csak még jobban elszigetel a külvilágtól...

2017. máj. 28. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!