Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek megerne egy...

Szerintetek megerne egy "bulihaz"-ba befektetni, ugy ertem hogy vennek egy hazat nagy kerttel medencevel es nagy belso terrel kb 100-150 fos hazibulik rendezesere, szerintetek lenne aki kivenne?

Figyelt kérdés
Kb 120000ert lenne egy ejszakara, akk egy embertol csak 1000 ft belepot kene szedni annak aki kivenne.. az nem sok es nekem pl csomo ismerosom csomoszor keresett ilyen hazat es most elgondolkoztam.. szerintetek lennenek ra vevok? Nagy kertes medences, bulira alkalmas haz, es akk meg szednenk pluszba kauciot hogyha valamit tonkretesznek akkor az abbol kerul levonasra

2017. máj. 28. 16:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szóval neked pengessék ki a 120 rugó tutit, de ők vállaljanak minden agyagi kockázatot, beleértve hogy végül mégse jön el legalább 120 vendég, de ha igwn, több kárt okoznak mint amit hajlandóak megfizetni? Ja, és a személyzet, beleértve a 2-3 mixerpultost, a DJ-t, a jegypénztárost, a jegyszedőt, 8-10 harcedzett, szakszerű biztonsági őrt, a buli végén egy komplett takarítóbrigádt, kitől is kapja majd a fizetéét?
2017. máj. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szóval tolongani fognak a lehetőségért, tuti biznisz, janem
2017. máj. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy kicsit több dolog van benne mint veszek egy házat és bulit rendezek benne.


A bevételszerző tevékenység elve adóköteles, és kvázi diszkót hozol létre. Tömegrendezvény, biztosítás, biztonsági intézkedés, csendháborítás és egyéb törvények betartása és nyilván a hatszázféle engedély beszerzése is a képben van.


[link]

2017. máj. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Hát egy ilyen ház, normális de mégis külső részen olyan 35-40 millió kb...és az ilyen bulikra az igény, ami rád jutna kb évi 1-2. Nem, nem éri meg. Mert valljuk be, azért egy 120 személyes házibuli eléggé ritkaságszámba megy.
2017. máj. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Necces egy ilyen a szomszédok miatt,de ha a valami falu szèlén közel a balatonhoz életképes ötletnek tűnhet ,de nagyon idèny jellegű.

Érted egy házibuliért nem megyekle balcsira.

A helyiek pedig nem buliznak mindig.

Télen amúgy is off minden.

Bármelyik város kertvárosában fenntartani egybilyen kecót az anyagi csőd. Pláne hogy folyton harcolni kellene a szomszdokkal.

Ès valakinek vigyáznia is kellenrá.

2017. máj. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Máté Bihari válasza:
46%
Sztem megerne mi pont most akarunk szervezni egy 150 fos medences hazibulit 150ezret fizetnenk egy estere takaritast es az osszes kart mi allnank de sehol nem talalunk hazat gyorsan vegyel mar egy ilyen hazat aztan szolj:D
2017. máj. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Máté Bihari válasza:
Jah es am Saller ur igen pl mi leperkaljuk a 150 rugot minden kart vallalunk minden dj-t biztonsagit mi vallalunk es mi takaritunk es barmi kar van fizetjuk csak kell egy nagy kinti medences haz 150 ember kb barmi kart tud vallalni egyutt kifizetik ugy h az emberek kulon-kulon meg se erzik...nekunk pl csak a hely kell semmi szemelyzet neg biztonsagis es mindent vallalunk
2017. máj. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Bihari Máté olvasbele abba amit a 3linkelt.

A biztonsági emberek szükségességét nem te döntödel...

2017. máj. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Máté, én készséggel elhiszem, hogy a te családod ilyen dúsgazdag, és/vagy megszervez egy ilyen bulit magának EGYSZER, valamilyen jeles alkalomból, mondjuk egy esküvőhöz. Meg azt is elhiszem, hogy a felmerülő szükséges munkát elvégzitek, utána nagymosást-mosogatást-romeltakarítást-nagytakarítást rendeztek társadalmi munkában, persze családon belül marad, úgyhogy ingyen, ezt is most az EGYSZER.


DE


A kérdés arról szólt, hogy egy ilyen házat megvenni és rendszeresen kiadni megérné-e. Mi pedig igyekeztünk rámutatni, hogy a Kérdező valószínűleg egy garzonlakást se tartott még fenn életében, ha úgy képzeli el, hogy egyszer megvesz egy ingatlant, és utána semmi gondja vele, csak dől a lé. Hiszen olyanról pld még nem is hallott, hogy számlák, meg villany, meg rezsi, meg amortizációs költségek.... amiket akkor is fizetni kell ha a "buliház" hónapokig üresen áll.

2017. máj. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Máté Bihari válasza:
8as nehogy azt mondd nekem h egy házibulhoz előtte kihívod az egészségügyi szakértőtől kezdve a rendőrséget és mindenkit (merthogy itt ez van írva a jogszabályban) nem én döntöm el hanem a házigazda akivel ezt le lehet beszélni meg amúgy is miért kéne biztonsági őrség fizetünk minden kárt ahhoz pedig hogy ne legyen balhé az én biztonsági őreim is tökéletesek nem kell mit felügyelni mert vállaljuk mindenért a felelősséget hogy kifizetjük lehet hogy ez a jogszabály de vszinűleg ezt egyik házibulinál se játszák végig hogy egészségügyi szakértő meg stb hanem lebeszélik a házigazdával hogy milyen biztonsági őr legyen
2017. máj. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!