Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mennyire gáz? :/

Mennyire gáz? :/

Figyelt kérdés

Zenék, filmek, "táncok" terén szerintem rossz korba születtem. Imádom az 50-es, 60-as, 70-es, 80-as, 90-es és 2000-es évek zenéit. Imádok társastáncolni, természetesen fiúval. Sorozatokból a régiek, Csillagkapu, Így jártam anyátokkal, Jóbarátok, mindenféle régi filmek, Dirty Dancing, és hasonlók.


Annyira más az ízlésem. Hazudok ha azt mondom nem hallgatok mai zenét, viszont ha itthon vagyok nem hallgatok, max 2010-eseket.


Velem van a baj, hogy nem olyan tipikus stílusom van mint a korombelieknek? Valamiért a felnőttekkel kiabálom hogy I Love Rock N Roll, de a maiakkal meg nem tudok táncolni, csak próbálok mutogatni.


Mennyire gáz hogy a "múltban élek"?


Tizenéves lány :)



2017. máj. 29. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Dehogy az! :)

Van ízlésed, ami teljesen jó.

A mai előadok közül nagyon sokan olyan igénytelen zenét csinálnak, hogy az hihetetlen. :/

16/L

2017. máj. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Velem van a baj"

Baj?

Szerintem ez nem baj, más vagy mint a többiek , különbözöl tőlük.

"Mennyire gáz? "

Ha te nem örülsz ennek, hogy kilógsz a sorból, akkor szívás van, de ez max a te számodra lehet gáz. A külvilág ne ítélkezzen már, hogy milyen zenét, táncot szeretsz.

2017. máj. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
*Amúgy nemtom, pl hiszel-e a reinkarnációban, lehet, hogy olyan kort idéznek vissza, amikor egy nagyon boldog életet töltöttél itt a Földön. Vagy pedig nagyon szokatlan ehhez a mai pörgéshez képest (pont mert nem éltél abban a korban), kiemel téged lelkileg belőle, azzal, hogy számodra valami újat mutat, és nem a csapból folyósakra vagy rákattanva, hanem a régi neked újdonság és különleges a hangzásvilága. Na szóval amúgy én is imádom a régi zenéket, és főleg olyanokat hallgatok, de maiakból is tényleg vannak nagyon jók is. Amúgy nekem fogalmam sincs, de amúgy tényleg jó, hogy van kialakult saját ízlésed, és nem mész a divat után. A divat után menni lenne gáz. Egyszer itt gyk-n olvastam egy srácról, akinek nem is tetszett adott zenekar, csak azért hallgatta a szerzeményeiket, mert az osztályban az volt a menő. És amikor ez kiderült, akkor néztek rá hüledezve az osztálytársai. Amúgy téged ne zavarjon, hogy nem a (z aktuális) trendet hallgatod; hallgassa mindenki amit szeret, ami az ő izlésvilága, ozt csókolom!:) És a másik meg tartsa tiszteletben, hogy a másiknak meg az tetszik.
2017. máj. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszek a reinkarnációban, szerintem ezt felesleges idekeverni. De főképp a szüleim hallgatták a zenéket, róluk ragadt rám és erre bár büszke vagyok, kíváncsi vagyok hogy ki mit gondol.
2017. máj. 29. 22:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Még bőven megvan rá az esély, hogy változni fog az ízlésed.

Én a gyerekkoromat olyan zenékkel, filmekkel és sorozatokkal indítottam, amik ma már nagyrészben hidegen hagynak, pedig akkor még éltem-haltam értük/tőlük, mint ahogy most te a klasszikus stílusért.


A klasszikus filmek közül viszont tudnék említeni pár olyat, amit nem érdemes kihagyni:


Casablanca 1942.

A félelem bére 1953.

12 dühös ember 1957.

Az öldöklő angyal 1962.

Dr. Strangelove... 1964.

Tűz van, babám! 1967.

A tanú 1969.

Éjféli cowboy 1969.

Elszakadás 1971.

Magánbeszélgetés 1974.

Gyalog galopp 1975.

Száll a kakukk fészkére 1975.

Taxisofőr 1976.

Az ötödik pecsét 1976.

A vágy titokzatos tárgya 1977.

Sztalker 1979.


..és ezek csak 80'-as évek előttről vannak!

2017. máj. 31. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!